Вартість проїзду може зрости

16.06.2010 | Filed under: Некатегоризовано

Обговорюється питання можливості росту тарифів на внутрішньоміські перевезення, тариф 1 гривня за проїзд по Трускавці називають економічно неокупним. Нагадаємо, що в минулому році зростали вартість на проїзд до Дрогобича з 1.75 до 2.25, до Стебника з 1.00 до 1.50 (це з стебницького кільця). Подоражчала дорога і до Борислава, а нещодавно підняли ціни на проїзд до Львова. А з 10 червня замість 9 гривень 11 коштує проїзд для тих, хто їздить в гори на гриби, в с. Орів. Очікується, що питання підвищення тарифів по місту Трускавець піднімуть аж у липні.

Власна інформація

(Переглядів 24 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags: , ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви