Кадрові зміни в Трускавці та Дрогобичі

27.12.2010 | Filed under: Новини

На понеділковій нараді 27 грудня мер Трускавця представив нового керівника КП «Наше місто». В. о. генерального директора підприємства став, як багато хто і прогнозував, п. Теодозій Капко, який на минулих виборах кандидував в одній команді з Р. Козиром як член «Фронту змін». Представлення нового керівника комунальникам повинно було відбутися сьогодніі о 14.00. Пан Теодозій дав свій телефон для всіх, у кого виникатимуть запитання – 067 274 73 51.

А з Дрогобича маємо інформацію, що мер міста Олексій Радзієвський може запропонувати крісло головного архітектора міста трускавчанину. Наше джерело в дрогобицькій мерії повідомляє, що головним архітектором Дрогобича може стати колишній керуючий справами ТМР (за часів Матолича та Грицака) Ігор Петранич. А в Бориславі призначать нового начальника відділу освіти замість Сергія Смоляка, про це на одній із нарад повідомив мер міста Володимир Фірман.

(Переглядів 36 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину
  01.11.2019 | 09:27

  У неділю, 3 листопада, у Трускавці в музеї історії міста-курорту відбудеться відкриття фотовиставки  кримських митців «Палац в саду. Перлина Кримського ханства». Проєкт реалізується за підтримки кримськотатарської громади м. Львова. Початок заходу о 16.00.  Запрошуємо! (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Музей міста-курорту Трускавець запрошує на виставку (0)У Трускавці […]

 • Спортивні анонси
  18.10.2019 | 10:31

  (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеАфіша. Міжнародний турнір з боксу (0)У четвер 22 грудня 2016 р. о 16:00 Благодійний фонд «Спортовець» запрошує на загальні збори (0)Футбольна школа проводить набір дітей (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви