Калапач просить Януковича надати місту окремий статус

17.05.2010 | Filed under: Некатегоризовано

Міський голова Стебника звернувся до президента України Віктора Януковича з проханням створити державну комісію з вивчення соціально-економічного стану міста Стебника та надати йому статус окремого міста. Про це йдеться у зверненні міського голови до президента України, – передає кореспондент ЗІКу.

Місто Стебник підпорядковане Дрогобичу, загальна кількість населення – понад 20 тис. осіб, у Дрогобичі – понад 80 тис. Бюджет Стебника на 2009 рік був затверджений у розмірі 2 млн. грн., Дрогобича – 200 млн. грн.

Дрогобич подає у Львівську обласну адміністрацію на затвердження зведений бюджет міста Дрогобича і Стебника з врахуванням 100-тисячного населення двох міст. При виділенні дотацій та субвенцій з Держбюджету виділяються кошти як 100-тисячному місту, які надходять у фінансовий відділ міста Дрогобича. Вони розподіляються нерівномірно, не враховуючи одну п’яту частину населення Стебника.

На Стебник виділяються 300 тис. грн. на утримання житлово-комунального господарства. «Як на такі кошти утримати житлово-комунальне господарство міста, благоустрій, дороги, якщо більше 1 млн. грн. з 2 млн. бюджету потрібно на утримання працівників виконкому Стебницької міської ради? Якщо б зведений бюджет ділився пропорційно до чисельності 100-тисячного міста, тоді б Стебнику належало б віддати до 40 млн. грн. з Дрогобицького бюджету, тобто пропорційно до одної п’ятої частини від кількості населення двох міст. Тоді за ці кошти можна б було утримувати в належному стані місто», – йдеться у зверненні.

www.zik.com.ua

(Переглядів 13 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Потрібен викладач англійської мови!
  26.08.2022 | 15:45

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової: потрібний викладач англійської мови! Вимоги: – Вища освіта за спеціальністю, – Досвід роботи від 1 року, досвід підготовки до ЗНО та міжнародних екзаменів, – Високий рівень володіння англійською (С1-С2), – Бажання працювати та розвиватись, – Творчий підхід до роботи, – Порядність, пунктуальність, відповідальність, – Сумлінне ставлення до роботи, Що ми […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви