Калапач просить Януковича надати місту окремий статус

17.05.2010 | Filed under: Некатегоризовано

Міський голова Стебника звернувся до президента України Віктора Януковича з проханням створити державну комісію з вивчення соціально-економічного стану міста Стебника та надати йому статус окремого міста. Про це йдеться у зверненні міського голови до президента України, – передає кореспондент ЗІКу.

Місто Стебник підпорядковане Дрогобичу, загальна кількість населення – понад 20 тис. осіб, у Дрогобичі – понад 80 тис. Бюджет Стебника на 2009 рік був затверджений у розмірі 2 млн. грн., Дрогобича – 200 млн. грн.

Дрогобич подає у Львівську обласну адміністрацію на затвердження зведений бюджет міста Дрогобича і Стебника з врахуванням 100-тисячного населення двох міст. При виділенні дотацій та субвенцій з Держбюджету виділяються кошти як 100-тисячному місту, які надходять у фінансовий відділ міста Дрогобича. Вони розподіляються нерівномірно, не враховуючи одну п’яту частину населення Стебника.

На Стебник виділяються 300 тис. грн. на утримання житлово-комунального господарства. «Як на такі кошти утримати житлово-комунальне господарство міста, благоустрій, дороги, якщо більше 1 млн. грн. з 2 млн. бюджету потрібно на утримання працівників виконкому Стебницької міської ради? Якщо б зведений бюджет ділився пропорційно до чисельності 100-тисячного міста, тоді б Стебнику належало б віддати до 40 млн. грн. з Дрогобицького бюджету, тобто пропорційно до одної п’ятої частини від кількості населення двох міст. Тоді за ці кошти можна б було утримувати в належному стані місто», – йдеться у зверненні.

www.zik.com.ua

(Переглядів 13 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Трускавецькі футболісти – володарі перехідного Кубку! (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо юних футболістів (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)Здаються в оренду приміщення у Трускавці (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви