Калапач просить Януковича надати місту окремий статус

17.05.2010 | Filed under: Некатегоризовано

Міський голова Стебника звернувся до президента України Віктора Януковича з проханням створити державну комісію з вивчення соціально-економічного стану міста Стебника та надати йому статус окремого міста. Про це йдеться у зверненні міського голови до президента України, – передає кореспондент ЗІКу.

Місто Стебник підпорядковане Дрогобичу, загальна кількість населення – понад 20 тис. осіб, у Дрогобичі – понад 80 тис. Бюджет Стебника на 2009 рік був затверджений у розмірі 2 млн. грн., Дрогобича – 200 млн. грн.

Дрогобич подає у Львівську обласну адміністрацію на затвердження зведений бюджет міста Дрогобича і Стебника з врахуванням 100-тисячного населення двох міст. При виділенні дотацій та субвенцій з Держбюджету виділяються кошти як 100-тисячному місту, які надходять у фінансовий відділ міста Дрогобича. Вони розподіляються нерівномірно, не враховуючи одну п’яту частину населення Стебника.

На Стебник виділяються 300 тис. грн. на утримання житлово-комунального господарства. «Як на такі кошти утримати житлово-комунальне господарство міста, благоустрій, дороги, якщо більше 1 млн. грн. з 2 млн. бюджету потрібно на утримання працівників виконкому Стебницької міської ради? Якщо б зведений бюджет ділився пропорційно до чисельності 100-тисячного міста, тоді б Стебнику належало б віддати до 40 млн. грн. з Дрогобицького бюджету, тобто пропорційно до одної п’ятої частини від кількості населення двох міст. Тоді за ці кошти можна б було утримувати в належному стані місто», – йдеться у зверненні.

www.zik.com.ua

(Переглядів 13 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви