Школа з рукопашного бою Віталія Плеханова – дві перемоги на чемпіонаті області

21.05.2010 | Filed under: Некатегоризовано

В курортному місті Трускавець відбувся Відкритий чемпіонат Львівської області з рукопашного бою серед спортсменів віком від 10 до 20 років. Організатором змагань виступили ГО «Школа з рукопашного бою Віталія Плеханова» та Трускавецька міська рада.

На турнір з’їхались команди із Чернівців, Луцька, Стрия, Вінниці, Львова, Дрогобича, Трускавця, Стебника. Спортивний клуб «Патріот» був представлений таким складом: Арустамян Володимир, Павлик Руслан, Салабун Лев, Пацак Олег, Кропивницький Юрій, Запара Ярослав, Язев Роман, Рябов Микола, Геличак Степан та Бартош Андрій. Стебничани впродовж декількох місяців готувались до цих змагань. Наші земляки гідно відстояли честь Стебника.

Чемпіонами Львівської області з рукопашного бою стали Рябов Микола (вагова категорія 80 кг) та Язев Роман (вагова категорія 45 кг). Срібними призерами чемпіонату стали Арустамян Володимир (вагова категорія 65 кг), Кропивницький Юрій (вагова категорія 70кг), Пацак Олег (вагова категорія 50 кг). Бронзовим призером став Бартош Андрій (вагова категорія 45кг).

Хочу відзначити всіх наших спортсменів-рукопашників – тих, хто виграв і тих, хто програв, тому що явних поразок не було, всі бились до останнього. Рівень бійців на цьому турнірі був дуже високий, і деяким стебничанам траплялись у супротивники майстри спорту, до того ж важчі на 7-9 кілограмів. Але це, я гадаю, буде нашим спортсменам на користь у плані досвіду. Вітаю переможців, а особливо батьків переможців.

Олег Григоренко, голова ГО  «Спортивний клуб «Патріот»,

газета «Воля громади»

(Переглядів 79 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Трускавецькі футболісти – володарі перехідного Кубку! (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо юних футболістів (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)Здаються в оренду приміщення у Трускавці (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви