Школа з рукопашного бою Віталія Плеханова – дві перемоги на чемпіонаті області

21.05.2010 | Filed under: Некатегоризовано

В курортному місті Трускавець відбувся Відкритий чемпіонат Львівської області з рукопашного бою серед спортсменів віком від 10 до 20 років. Організатором змагань виступили ГО «Школа з рукопашного бою Віталія Плеханова» та Трускавецька міська рада.

На турнір з’їхались команди із Чернівців, Луцька, Стрия, Вінниці, Львова, Дрогобича, Трускавця, Стебника. Спортивний клуб «Патріот» був представлений таким складом: Арустамян Володимир, Павлик Руслан, Салабун Лев, Пацак Олег, Кропивницький Юрій, Запара Ярослав, Язев Роман, Рябов Микола, Геличак Степан та Бартош Андрій. Стебничани впродовж декількох місяців готувались до цих змагань. Наші земляки гідно відстояли честь Стебника.

Чемпіонами Львівської області з рукопашного бою стали Рябов Микола (вагова категорія 80 кг) та Язев Роман (вагова категорія 45 кг). Срібними призерами чемпіонату стали Арустамян Володимир (вагова категорія 65 кг), Кропивницький Юрій (вагова категорія 70кг), Пацак Олег (вагова категорія 50 кг). Бронзовим призером став Бартош Андрій (вагова категорія 45кг).

Хочу відзначити всіх наших спортсменів-рукопашників – тих, хто виграв і тих, хто програв, тому що явних поразок не було, всі бились до останнього. Рівень бійців на цьому турнірі був дуже високий, і деяким стебничанам траплялись у супротивники майстри спорту, до того ж важчі на 7-9 кілограмів. Але це, я гадаю, буде нашим спортсменам на користь у плані досвіду. Вітаю переможців, а особливо батьків переможців.

Олег Григоренко, голова ГО  «Спортивний клуб «Патріот»,

газета «Воля громади»

(Переглядів 79 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви