Видатки переважають надходження

06.05.2011 | Filed under: Некатегоризовано

Як повідомила під час шостої сесії VI демократичного скликання начальник відділу бухгалтерського обліку, планування та звітності Стебницької міської ради Оксана Німеровська, загальні кошти місцевого бюджету на сьогодні складають 89 тисяч гривень. Заступник міського голови у сфері економіки та фінансів Олег Веклюк додав, що у спецфонді (бюджеті розвитку міста) нараховується 1 мільйон 118 тисяч гривень. У загальному фонді на початку року нараховувалося близько 1,7 мільйона гривень.

– Видатки на технічне обслуговування вуличного освітлення на перший квартал становили 27 тисяч гривень, 25 тисяч грн. було витрачено для проведення реконструкцій мереж водопостачання, 20 тисяч грн. затрачено на проведення реконструкції місцевого електроживлення по гуртожитках, що належать КП МВУЖКГ. Понад 18 тисяч витрат пішло на капітальний ремонт ліфтів (у місті їх нараховується 35). Левова частка коштів (понад 160 тисяч грн.) ) була затрачена на оплату минулорічних боргів житлово-комунального господарства (в основному – це борги КП МВУЖКГ). А загалом, у сфері ЖКГ на І квартал було затрачено більш, як 115 тисяч грн. Окрім того, на благоустрій (косіння трав, доглядання за саджанцями, зрізання дерев, підстригання кущів, тощо) витрачено більш, як 10 тис. грн. – Прозвітувала перед депутатами Оксана Німеровська.

Згодом депутати узгодили ще одне суттєве доповнення щодо витратної частини бюджетних коштів. Чималої шкоди наробили погодні умови. Вітер зірвав дахи будинків на вул. Куліша, Грушевського, Трускавецької, тощо. На Трускавецькій у зв’язку з погодними умовами більше тижня не було світла. Вітер пообривав дроти. Аби полагодити світло, полатати дахи з міського бюджету також пішла ”кругленька” сума. На капітальний ремонт передбачено значно більше. Для проведення поточного ремонту доріг з бюджету розвитку міста планується виділити 28 тисяч гривень. 3 тисячі гривень передбачено на ліквідацію стихійних сміттєзвалищ, і стільки ж – по вилову бродячих собак. 15 тисяч грн. обов’язково піде на проведення робіт щодо виготовлення експертних висновків придатності стебницьких ліфтів. Аби очистити центральну частину міста від сміття і привести місто до належного порядку до святкування Христового Воскресіння також довелось витратитися. Отже, картина стає цілком зрозумілою: видатки переважають доходи.

Щоправда, п. Оксана повідомила і втішну новину. Минулорічні кошти (субвенцію), яку Львів виділив для капітального ремонту вул. Трускавецькій у сумі 750-и тисяч гривень, область вирішила дати на Стебник повторно. Аби закрити заборгованість перед столичною владою. От тільки, чи зуміє влада Стебника їх правильно освоїти? Чи знову пропадуть, як минулоріч?

Вікторія Лишик

(Переглядів 18 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Трускавецькі футболісти – володарі перехідного Кубку! (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо юних футболістів (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)Здаються в оренду приміщення у Трускавці (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви