Офіційно про субсидії

28.08.2010 | Filed under: Некатегоризовано

НАДАННЯ ЖИТЛОВИХ СУБСИДІЙ В УМОВАХ ПІДВИЩЕННЯ ЦІН І ТАРИФІВ НА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНІ ПОСЛУГИ

 Національна комісія з регулювання електроенергетики вирішила впорядкувати тарифи на газ, щоб поступово наблизити їх до реальних витрат, шляхом підвищення роздрібних цін на природний газ для населення з 1 серпня 2010 року в середньому на 50 відсотків.

Соціальний захист малозабезпечених родин у разі підвищення цін і тарифів на житлово-комунальні послуги забезпечується шляхом надання  таким родинам державної соціальної допомоги у вигляді житлових субсидій.

Право на призначення субсидії мають сім’ї, у яких розмір плати за житлово-комунальні послуги у межах норм споживання з урахуванням пільг перевищує обсяг визначеного Кабінетом Міністрів України обов’язкового відсотка платежу. З 1 серпня 2010 року планується пониження відсотка платежу:

– з 15 на 10 відсотків середньомісячного сукупного доходу – для сімей, які складаються тільки з непрацездатних громадян;

– з 20 на 15 відсотків – для сімей, до складу яких входять працездатні особи.

При призначенні житлової субсидії враховуються майновий стан громадян. Субсидія призначається власнику житлового приміщення, який має бути зареєстрований в цьому приміщенні.

Для призначення житлової субсидії громадянам необхідно звернутись до відділу прийому громадян управління праці та соціального захисту населення за адресою: м. Стебник, вул. Грушевського, 2, кабінети N5,6, особисто заповнити анкету та декларацію про доходи і майновий стан осіб, зареєстрованих у житловому приміщенні. Хто не має змоги звернутись особисто до відділу прийому громадян, може отримати консультацію чи записатись на попередній прийом за телефоном 44-10-09.

Поряд з тим повідомляємо, що субсидія не призначається, коли:

– серед зареєстрованих на житловій площі є працездатні особи, які не працюють, не вчаться, не перебувають на обліку в службі зайнятості як такі, що шукають роботу;

– у володінні зареєстрованих на житловій площі або членів їх сімей є додаткове житлове приміщення та більше ніж одного автомобіля, транспортного засобу (механізму);

– житлове приміщення (будинок) здано за договором у найм або в оренду;

– житлове приміщення (будинок) придбане не більше року тому.

Управління праці та соціального захисту населення Дрогобицької міської ради,

газета «Воля громади»

(Переглядів 43 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags: ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви