Пізнаємо їх за плодами їхніми

18.11.2010 | Filed under: Некатегоризовано

12 листопада відбулася інавгурація новоообраного міського голови Борислава Володимира Фірмана, розпочала роботу сесія бориславської міської ради VI демократичного скликання. Об 11.00 розпочалася інавгурація дрогобицького міського голови Олексія Радзієвського. Серед поважних гостей на інавгурації були присутні голова ЛОДА Василь Горбаль та лідер НДП Людмила Супрун (О. Радзієвський балотувався на мера від НДП).

Володимир Фірман мер Борислава

Інавгурація новообраного стебницького мера Василя Пецюха, якого висунув Народний Рух України, відбулася у вівторок, 16 листопада (у цей же день у Трускавці проходила  інавгурація „новоспеченого” трускавецького міського голови Руслана Козира), в приміщенні Народного дому. Урочисту частину промови розпочала голова Стебницької міської виборчої комісії Лілія Білинська, яка оголосила І-у сесію стебницької міської ради VI-о демократичного скликання відкритою. Першим п. Василя привітало місцеве духовенство, благословивши його нелегку місію на посаді мера: скоординувати роботу депутатського корпусу та міськвиконкому на користь громади міста, аби, згідно пропагованої ним програми, принести найбільше користі стебничанам та суттєво поповнювати „куций” міський бюджет.

Згодом п. Лілія зачитала прізвища 36-и новообраних депутатів, які увійшли до складу стебницької міської ради VI-о демократичного скликання, які дружно проголосували за звільнення з посади Стебницького міського голови Романа Калапача у зв’язку із закінченням терміну його повноважень. Після передачі естафети мера слово було надано Василю Федоровичу, котрий подякував Роману Степановичу за роботу на посаді Стебницького міського голови і представив поважних гостей, серед яких були новообрані депутати дрогобицької міської ради та міський голова Дрогобича Олексій Радзієвський, заступник голови Дрогобицької районної ради Ростислав Стецівка та голова Львівської обласної організації НРУ Андрій Корнат, інші високоповажані гості. Після прийняття урочистої присяги слово було надане дрогобицькому міському голові Олексію Радзієвському.

У своїй привітальній промові Олексій Васильович наголосив, що новообрані стебницька міська рада на чолі з мером Василем Федоровичем та депутатський корпус відкривають нову сторінку в історії розвитку Стебника. І слід робити усе можливе, аби вона була заповнена добрими справами.

– Наболілі питання ми будемо вирішувати спільно, разом, у відповідності з нашими можливостями – справедливо, як для мешканців Стебника, так і для дрогобичан, – запевнив дрогобицький мер. – Адже ми – одна громада. І хоча у депутатському корпусі є представники різних політичних сил, проте всі вони покликані служити інтересам громади.  Сподіваюсь, вони про це пам’ятатимуть і уникатимуть спокуси переводити роботу міської ради в політичне русло. Хотілося, щоб між депутатами дрогобицької та стебницької міських рад завжди панувала атмосфера толерантних відносин та поваги одне до одного.

Приєднуючись до слів п. Радзієвського, голова дрогобицької районної ради Леонід Литвин побажав новообраному мерові успішно завершити такий непростий 2010-й рік, виважено та розумно прийняти бюджет на 2011-й рік, знайти порозуміння з керівництвом дрогобицької міської ради та депутатським корпусом. Побажав також, аби єдність, підтримка і добре слово супроводжували Василя Федоровича протягом усієї його каденції.

Андрій Корнат у своєму зверненні до стебничан відзначив, що добробут у хаті залежить не тільки від господаря, а від усієї громади.

– То ж давайте вирішувати проблеми міста калійників усією громадськістю та разом боротися за нашу національну ідею,- закликав присутніх лідер НРУ.

Василь Федорович у своїй промові подякував стебничанам за довіру, запевнивши, що зробить усе можливе, аби вони не розчарувались у своєму виборі.

– Ті завдання, які стоять переді мною та депутатським корпусом, є очевидні і зрозумілі: починаючи від наведення ладу з дорогами і закінчуючи благоустроєм нашої території. Гадаю, що я обов’язково знайду спільну мову з громадськістю та депутатським корпусом і ми разом будемо працювати задля добробуту нашого міста, завершив свою промову стебницький міський голова.

Ну що ж, «Пізнаємо їх за плодами їхніми», – каже Біблія. І вже найближчим часом громада Стебника зможе дати справедливу оцінку результатам діяльності новоообраного місцевого самоврядування.

Вікторія Лишик, газета «Воля громади»

(Переглядів 34 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Потрібен викладач англійської мови!
  26.08.2022 | 15:45

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової: потрібний викладач англійської мови! Вимоги: – Вища освіта за спеціальністю, – Досвід роботи від 1 року, досвід підготовки до ЗНО та міжнародних екзаменів, – Високий рівень володіння англійською (С1-С2), – Бажання працювати та розвиватись, – Творчий підхід до роботи, – Порядність, пунктуальність, відповідальність, – Сумлінне ставлення до роботи, Що ми […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви