Калейдоскоп цікавого «Джерела здоров`я»

18.09.2014 | Filed under: Публікації

16 вересня, в рамках краєзнавчого проекту «Прогулянки Трускавцем» в бібліотеці-філії №1 бібліотекарем читального залу Світланою Карпин організовано калейдоскоп цікавого «Джерела здоров`я». Адже трускавецька земля віддавна відома своїми природними багатствами, цілющими джерелами.

На захід було запрошено трускавецьку молодь, щоб вони більше дізналися про унікальність нашої землі, що так щедро дарує нам цілющі джерела здоров`я. Присутні довідалися, що в Трускавці крім загальновідомих джерел «Нафтусі», «Марії», «Софії», «Юзі», «Едварда» є ще багато маловідомих. Адже лікувальна база Трускавця ґрунтується на 13 джерелах, хоча мало хто знає, що на наших землях всього нараховується 26 джерел, які різняться між собою фізико-хімічним складом мінеральної води.

Калейдоскоп пройшов цікаво та змістовно. Крім інформації про лікувальні джерела, слухали вірш Стефанії Шумило «Чудо-вода» у виконанні Олександра Микосовського та вірш Платона Воронька «Дві сестри» у виконанні Ірини Мацишин і Анни Лучишин. А ще дівчатка разом з Ангеліною Николин виконали пісні «Рідне місто» і «Україна». На закінчення заходу для всіх присутніх була проведена екскурсія книжковими краєзнавчими виставками бібліотеки.

Віра Савка, завідувач трускавецької бібліотеки-філії №1

(Переглядів 63 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви