Кампанія декларування доходів громадян-2013 стартувала

17.01.2013 | Filed under: Акценти

З 1 січня 2013 року розпочалася кампанія декларування доходів, отриманих громадянами протягом 2012 року. Декларування у 2013 році доходів фізичних осіб пов’язано з виконанням платниками податку вимог Податкового кодексу України, згідно з положеннями якого платники податку у відповідних випадках зобов’язані подати річну податкову декларацію про майновий стан і доходи або мають право подати її з метою одержання податкової знижки за наслідками 2012 року. 

Декларація про майновий стан і доходи, отримані громадянами у 2012 році, подається до 1 травня поточного року. Крім того, подати декларацію можуть громадяни, які бажають реалізувати своє право на податкову знижку. Скористатися цим правом можна протягом всього 2013 року. Декларація подається громадянами до податкової інспекції за місцем податкової адреси (реєстрації у паспорті).

Обов’язок з подання річної декларації про майновий стан і доходи виникає у разі:

– отримання окремих доходів, з яких протягом 2012 року податок не утримувався, зокрема доходи від виграшів в азартні ігри, дохід у вигляді успадкованого або отриманого внаслідок дарування майна, вартість подарунків тощо;

– отримання доходів від фізичних осіб, які не мають статусу податкових агентів (наприклад, дохід від надання майна в оренду фізичній особі, яка не є суб’єктом підприємницької діяльності);

– отримання іноземних доходів, у т.ч. за кордоном;

Можуть подати декларацію фізичні особи, які мають право на податкову знижку. Для прикладу, це громадяни, котрі сплачували протягом 2012 року за навчання закладам освіти, страхували себе або членів своєї сім’ї, сплачували внески у недержавні пенсійні фонди, сплачували проценти за іпотечним житловим кредитом. На офіційному веб-порталі податкової служби (www.sts.gov.ua) знаходиться спеціальний банер, у якому детально пояснюється порядок заповнення декларації та її додатків.

За додатковою інформацією можна звертатися в Центр обслуговування платників податків ДПІ у м. Трускавці за адресою пл. Чорновола, 2 або за тел.5-22-08, 5-04-02.

Державна податкова інспекція у м. Трускавці запрошує громадян сумлінно виконати свій громадянський обов’язок та своєчасно задекларувати отримані ними доходи.

Наталія Роїк, завідувач сектором взаємодії із ЗМІ та громадськістю ДПІ у м. Трускавці

(Переглядів 168 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви