Хай буде чистота!

18.09.2020 | Filed under: Новини

«Зроби свій дім чистим!». Таку акцію, приурочену до Всесвітнього Дня прибирання, який відзначається щорічно в третю суботу вересня, провели сьогодні в Трускавецькому міському центрі соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді. Для 37 сімей, які перебувають під соціальним супроводом в 2020 році та сімей загиблих воїнів АТО, надано набори засобів гігієни.

«Підтримка соціально незахищених сімей, багатодітних сімей, сімей наших захисників, інших категорій громадян, які потребують нашої допомоги – це один з наших пріоритетів. Місто має підтримувати захисників, має підтримувати незахищених громадян. Сьогодні ми проводимо акцію з надання допомоги засобами гігієни, миючими засобами, які знадобляться в кожному господарстві. Прикметно, що це робиться напередодні World Cleanup Day, і Трускавець, який завжди є чистим та комфортним містом, стане ще чистішим. Нехай чистота буде в наших домівках, на подвір`ях, в душах і помислах!» – зазначив під час спілкування з підопічними ТМЦСССДМ міський голова Андрій Кульчинський.

(Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви