Християни віри євангельської подякували Богові за Його дари

21.10.2019 | Filed under: Публікації

У неділю, 20 жовтня, у Трускавці на території та в приміщенні християнської церкви «Добра Новина» (вул. Бориславська, 47-А) відбулося традиційне щорічне Свято подяки Богу за врожай. Цьогоріч свято проходило за чудової погоди, що сприяло святковому настрою присутніх.

Після вранішнього служіння (відповідник Літургії у православних та католиків) першими почали святкувати діти. І не лише ті, які ходять в недільну школу церкви «Добра Новина», а й чимало дітей з інших парафій міста. Адже діти, на щастя, не розуміються на поділах і є щирими у своїх прагненнях до єдності в радості.

На дітей очікували аніматори та чимало розваг – батути, гірка, солодка вата, можливості моделювання, бульбашкове шоу. Весело було і батькам, котрі мали можливість познайомитися, поспілкуватися, порадіти разом зі своїми чадами.

А після полудня розпочалося святкове служіння з нагоди Свята подяки. На відміну від попередніх років, коли День Подяки проходив то в Палаці культури, то в Народному домі, тепер свято проходило в приміщенні храму. І не випадково, адже велике випробування пожежі, котре спіткало «Добру Новину» в січні 2019 року, обернулося для парафії великим благословенням. На допомогу братам-християнам поспішили християни віри євангельської, євангельські християни-баптисти та представники інших євангельських церков з усієї Львівщини та з-поза меж області. Навіть з далекої Америки (Флорида) надійшла поміч на відбудову дому молитви.

Влада міста також не залишилася осторонь біди. Як зазначив у своєму подячному слові старший пастор церкви «Добра Новина» Володимир Кузьмич, вже наступного дня після пожежі на місце лиха прибув міський голова Трускавця Андрій Кульчинський і офірував грошову пожертву на відбудову храму. Матеріалами допоміг будівельний супермаркет «Будівельні технології ХХІ століття» (власник Володимир Наконечний). А серед тих, хто трудився на відбудові, був і Руслан Цехмейстер, депутат Трускавецької міської ради.

У Святі подяки Богу за врожай взяли участь наймолодші парафіяни – вихованці тутешньої недільної школи, а також молодь та дорослі з груп прославлення. Вже вчетверте вітає «Добру Новину» зі Святом подяки міський голова Трускавця Андрій Кульчинський. Довгі роки програму свята готує і талановито його веде Оксана Мельник. Попровадив молитву старший пастор Володимир Кузьмич.

А родзинкою Свята подяки-2019 у Трускавці став виступ американсько-української талановитої співачки Брії Блессінґ. Вже після її виступу, викладеного в соцмережі, чимало трускавчан пожаліло, що не прийшло послухати цей чарівний голос наживо. Але що поробиш, така їхня доля. Хто вміє дякувати Богові, той отримує від нього багато милостей і чимало приємних несподіванок. Як зазначив пастор Володимир, вдячним людям аж хочеться й надалі допомагати, Тож будьмо вдячними людьми – і Богові, і добрим людям на нашому шляху.

Володимир Добрий

(Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви