Християни віри євангельської подякували Богові за Його дари

21.10.2019 | Filed under: Публікації

У неділю, 20 жовтня, у Трускавці на території та в приміщенні християнської церкви «Добра Новина» (вул. Бориславська, 47-А) відбулося традиційне щорічне Свято подяки Богу за врожай. Цьогоріч свято проходило за чудової погоди, що сприяло святковому настрою присутніх.

Після вранішнього служіння (відповідник Літургії у православних та католиків) першими почали святкувати діти. І не лише ті, які ходять в недільну школу церкви «Добра Новина», а й чимало дітей з інших парафій міста. Адже діти, на щастя, не розуміються на поділах і є щирими у своїх прагненнях до єдності в радості.

На дітей очікували аніматори та чимало розваг – батути, гірка, солодка вата, можливості моделювання, бульбашкове шоу. Весело було і батькам, котрі мали можливість познайомитися, поспілкуватися, порадіти разом зі своїми чадами.

А після полудня розпочалося святкове служіння з нагоди Свята подяки. На відміну від попередніх років, коли День Подяки проходив то в Палаці культури, то в Народному домі, тепер свято проходило в приміщенні храму. І не випадково, адже велике випробування пожежі, котре спіткало «Добру Новину» в січні 2019 року, обернулося для парафії великим благословенням. На допомогу братам-християнам поспішили християни віри євангельської, євангельські християни-баптисти та представники інших євангельських церков з усієї Львівщини та з-поза меж області. Навіть з далекої Америки (Флорида) надійшла поміч на відбудову дому молитви.

Влада міста також не залишилася осторонь біди. Як зазначив у своєму подячному слові старший пастор церкви «Добра Новина» Володимир Кузьмич, вже наступного дня після пожежі на місце лиха прибув міський голова Трускавця Андрій Кульчинський і офірував грошову пожертву на відбудову храму. Матеріалами допоміг будівельний супермаркет «Будівельні технології ХХІ століття» (власник Володимир Наконечний). А серед тих, хто трудився на відбудові, був і Руслан Цехмейстер, депутат Трускавецької міської ради.

У Святі подяки Богу за врожай взяли участь наймолодші парафіяни – вихованці тутешньої недільної школи, а також молодь та дорослі з груп прославлення. Вже вчетверте вітає «Добру Новину» зі Святом подяки міський голова Трускавця Андрій Кульчинський. Довгі роки програму свята готує і талановито його веде Оксана Мельник. Попровадив молитву старший пастор Володимир Кузьмич.

А родзинкою Свята подяки-2019 у Трускавці став виступ американсько-української талановитої співачки Брії Блессінґ. Вже після її виступу, викладеного в соцмережі, чимало трускавчан пожаліло, що не прийшло послухати цей чарівний голос наживо. Але що поробиш, така їхня доля. Хто вміє дякувати Богові, той отримує від нього багато милостей і чимало приємних несподіванок. Як зазначив пастор Володимир, вдячним людям аж хочеться й надалі допомагати, Тож будьмо вдячними людьми – і Богові, і добрим людям на нашому шляху.

Володимир Добрий

(Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину
  01.11.2019 | 09:27

  У неділю, 3 листопада, у Трускавці в музеї історії міста-курорту відбудеться відкриття фотовиставки  кримських митців «Палац в саду. Перлина Кримського ханства». Проєкт реалізується за підтримки кримськотатарської громади м. Львова. Початок заходу о 16.00.  Запрошуємо! (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Музей міста-курорту Трускавець запрошує на виставку (0)У Трускавці […]

 • Спортивні анонси
  18.10.2019 | 10:31

  (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеАфіша. Міжнародний турнір з боксу (0)У четвер 22 грудня 2016 р. о 16:00 Благодійний фонд «Спортовець» запрошує на загальні збори (0)Футбольна школа проводить набір дітей (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви