Класні вагони відмінили

10.02.2012 | Filed under: Новини

З 4 лютого 2012 року у електричках Трускавець – Львів керівництво Львівської залізниці відмінило курсування вагонів підвищеної комфортності, тобто вагонів І-ого і ІІ-ого класів. Змінено їх нумерацію з трьохзначного числа на чотирьохзначне. Зміни у графіку курсування електропоїздів не відбулося.

Чи шкодують пасажири за цими класними вагонами? Хто як. Для заможніших вони були вигідні, хоч квиток коштував дорожче, ніж у звичайні вагони, зате місця вільного було більше. Ці вагони ходили напівпорожні. Так, з 1 по 3 лютого цими вагонами скористалося з Трускавця всього 26 чоловік. Більше їх було у студентські дні, коли учні, студенти приїжджали з навчання, або їхали до Львова на навчання.

Були вони добрі і для службового персоналу, бо у вільні від роботи хвилини збиралися у бар-вагоні першого класу і пили каву чи просто відпочивали.

Не шкодують за ними пасажири, які брали квитки у звичайні вагони. А коштує такий квиток з Трускавця до Львова 11 гривень, тоді як в перший клас 23 грн. 24 коп., а другий клас – 19 грн. 89 коп.

Не шкодують за ними і пільговики-пенсіонери, яким практично було заборонено їхати у цих вагонах по пільгових квитках. Більше того, часто-густо провідники, виявивши такого пасажира у класному вагоні, наполегливо випрошували їх вийти у звичайний вагон, що принижувало людину. Але вони були невблаганні. Зараз вагони для всіх одинакові, і це правильно.

Андрій Говіщак, газета «Франкова криниця Підгір’я»

(Переглядів 37 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви