Коли ПР у Трускавці самоліквідується?

11.12.2013 | Filed under: Некатегоризовано

По всій Україні пішов процес розкладання ПР. Чи вистачить совісті та мудрості залишити лави партії членам ПР у Трускавці? Ви наробили помилок і головна помилка – це участь у цьому бандугрупуванні, що назвало себе ПР. Покайтесь і залиште назавжди політику.  Трускавецька Громада не сприймає, а й навіть ДУЖЕ засуджує тих, хто підтримує дії злочинних “органів влади”.  Пропонуємо бізнесменам від ПР- (надіюсь, вже “бувшими” членам ПР) долучитись до ресурсної підтримки Українців та Трускавчан, які зараз на майдані, а також, демонстративно, всім членам ПР позбавитись від членства у цій кримінальній організації. Пам’ятайте про те, що партії приходять і відходять, президентами стаю
ть і поганих президентів карають,  а історія і пам’ять громади є вічною. Не ганьбіть себе та свої родини,  ліквідуйте осередок злочинців у місті. Ставайте на шлях правди і підтримки свободи!

(Переглядів 335 , 1 переглядів сьогодні)

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви