Кому став кісткою поперек горла Лев Грицак?

04.02.2011 | Filed under: Новини

Як нам стало відомо з конфіденційних джерел, готується до випуску газета, яка має відволікти увагу громади від насущних проблем міста та в якій будуть висвітлені нібито незаконні оборудки колишнього міського голови Трускавця. Редагувати її взялася вічна опонентка Лева Грицака, відомий у місті підприємець, а топ-темою має стати питання навколо міського ринку. Проте чи вийде цей спецвипуск газети, яка свого часу програла суд Леву Ярославовичу та повинна була подати спростування та вибачення, яких так і не було, ще невідомо, адже якщо продовжити розслідування даної теми, то може виявитися, що винних можна знайти в середовищі тих, хто тепер палко підтримує діючого мера.

Власна інформація

(Переглядів 42 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags: , ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви