“Фантазії” на тему “Відстріл собак”

16.02.2011 | Filed under: Некатегоризовано

Мер Трускавця на брифінгу з журналістами заявив, що виловом бродячих псів займається стрийський комбінат, який має на це ліцензію, що далі робиться із цими собаками, йому невідомо, а відстріл – це фантазія одного журналіста.

Моя буйна фантазія привела мене до закону України “Про захист тварин від жорстокого поводження” та Правил благоустрою м. Трускавець. Спробую на основі цих документів нафантазувати долю нещасних безпритульних тварин після зустрічі зі стрийським комбінатом.

1. Ні один домашній улюбленець на вулиці не є в безпеці.

Собаки, незалежно від породи, належності та призначення, у тому числі й ті, що мають нашийники з номерними знаками і намордники, але знаходяться без власника на вулицях, площах, ринках, у скверах, садах, на бульварах, пляжах, дворах та інших громадських місцях, вважаються безпритульними і підлягають вилову.

Закон України про “Про захист тварин від жорстокого поводження”

2. Забрати собаку від гицлів є практично неможливо.

Виловлені безпритульні домашні тварини протягом семи днів з дня їх вилову обов’язково утримуються на карантинних майданчиках служби або підприємства, що здійснює вилов, і можуть  бути повернуті  власникам  із дозволу ветеринарної установи після пред’явлення реєстраційного посвідчення та оплати вартості витрат на вилов і утримання.

Виловлені бродячі домашні тварини протягом п’яти днів з дня їх вилову утримуються на карантинних майданчиках служби або підприємства,  що  здійснює  вилов,  і можуть бути передані спеціалізованим організаціям за їх бажанням для передачі їх у спеціалізовані притулки.

Якщо протягом двох місяців з моменту заявлення про затримання безпритульної тварини не буде виявлено її власника або він не заявить про своє право на неї, право власності на цю тварину переходить до особи, у якої вона була на утриманні та  в користуванні.

Закон України про “Про захист тварин від жорстокого поводження”

Тобто, щоб забрати тварину від гицлів, потрібно поїхати в Стрий, представити реєстраційне посвідчення на собаку з ЖЕКу.

3. Собак в Стрийському комбінаті вбивають.

Стаття 16. Регулювання чисельності диких тварин і тварин, що не утримуються людиною, але перебувають в умовах, повністю або частково створюваних діяльністю людини.

Регулювання чисельності диких тварин і  тварин,  що не утримуються людиною, але перебувають в умовах, повністю або частково створюваних діяльністю людини, здійснюється методами біостерилізації або біологічно обґрунтованими методами, а в разі неможливості їх застосування – методами евтаназії.

Закон України про “Про захист тварин від жорстокого поводження”

Ви десь бачили, що гицлі привозять в Трускавець собак після стерилізації чи про те, що в Стрию проводять такі дії?

Ось така доля.

І ще хотів повідати меру, що ліцензію дійсно видають, але на відстріл диких тварин (напевно, обмовка по Фрейду). На відлов собак потрібно створити підрозділ в комунальних службах міста, як це робиться повсюдно, та розробити для підрозділу правила відлову.

Для забезпечення вилову та тимчасової ізоляції собак, котів та інших домашніх тварин органами місцевого самоврядування можуть створюватися комунальні служби або підприємства з питань утримання та поводження з тваринами в населених пунктах відповідно до місцевих програм регулювання чисельності тварин у  населених пунктах.

Закон України про “Про захист тварин від жорстокого поводження”

Натомість влада міста укладає угоду з Стрийським комбінатом всліпу, не знаючи, що з ними робиться. Для неї не мають значення ні собаки, ні власники (до речі громадяни міста – виборці), лише відпочиваючі. То на кого працює така влада?

Підготував Андрій Хом’як

PS Поки писалась публікація якісь виродки в Херсоні розстріляли сотню собак:

Перед візитом Януковича у Херсоні на очах у перехожих ВІДСТРІЛЮВАЛИ собак. ФОТО не для слабких нервами

Ночью в Херсоне расстреляли около сотни бездомных собак

9 февраля 2011 г. в г. Херсон приезжал президент. В ночь с 8 на 9 февраля 2011 г. в разных районах города убивали бездомных животных. В собак стреляли из охотничьего оружия (предположительно Сайга). Районы ЖД вокзала, областной больницы, ул.Петренко, К.Маркса, Остров залиты кровью (маршрут передвижения кортежа). Есть раненные и убитые собаки.
Двое вооруженных людей с фонарем, возможно в сопровождении милицейских машин (они находились рядом, но не реагировали на происходящее) стреляли в собак на центральных улицах города. Рядом находится большой супермаркет и было достаточно много людей. Но это их не удержало. На все вопросы они отвечали, что работают по заданию горисполкома и стреляют снотворным, а то, что крови море это случайно, не туда попали.
Люди, живущие по ул. Краснофлотской 124, слышали стрельбу и визг собак в 22.00 и видели грузовую Газель с открытым кузовом полную трупов. Есть пострадавшая домашняя собака. Ее убили, когда она выскочила на шум из ворот своего дома. Утром обнаружили, что из пяти собак живущих во дворе осталось две, и они ранены. У Малыша два сквозных ранения, а у Белки одно сквозное. Есть заключение ветеринара о том, что раны огнестрельные. Из ран удалось извлечь осколки красного пластика.
Вобщем такого беспредела никто не ожидал! У нас в городе и травили, и дитилином стреляли, но чтобы так! Мы обратились с заявлением в прокуратуру и милицию, но на объективное и честное расследование надеяться не приходится.  http://forum.ua-vet.com

(Переглядів 218 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags: , , , ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви