Привозьте собак у Трускавець, тут їх обов’язково знищать

05.03.2013 | Filed under: Публікації

Тема бродячих собак є актуальною для кожного українського міста. Коріння проблеми – у свідомості, менталітеті наших людей, які не хочуть бути відповідальними за тих, кого приручили. В результаті маємо справу із ситуацією, коли містами безкарно гуляють зграї здичавілих собак, які становлять небезпеку для оточуючих. Замість створювати притулки, де б цих тварин утримували після здійснення стерилізації, в Україні бродячих собак просто знищують. А кошти, які спрямовуються на стерилізацію чи інші нібито «благі» цілі заради вирішення проблеми, просто «освоюються». 

Гадаємо, що долею виділених Трускавецькою міською радою коштів для вирішення проблеми бродячих собак, повинні зацікавитися правоохоронні органи. Підконтрольні міському голові засоби масової інформації розтрубили минулого року про створення регіонального притулку в Дрогобичі, який мав би діяти під опікою окремих підприємців. В результаті з цієї затії вийшов великий «пшик». Це, до речі, непрямо визнав під час прес-конференції минулого місяця мер Трускавця. Нема притулку, нема жодного зрушення у справі вирішення цієї ситуації. Зате є браві рапорти-звіти, що все гаразд. Владі вигідно, щоби діяли різні «благодійні організації», міфічні «притулки для собак» та «зоозахисники», які дбають виключно про виділення їм земельних ділянок, про пільги для бізнесу та про прибутки від платних собачих притулків. А справжні захисники тварин піклуються про тварин, виділяючи кошти із власних кишень, забираючи бродячих собак у зроблені кустарним способом вольєри. Роблять це вони з подвійною метою – зберегти життя тваринам та уберегти від небезпек мешканців та гостей міста.

Але навіть така діяльність справжніх, а не липових захисників тварин, комусь не до вподоби. Так, минулого тижня у Трускавці вкотре знищували собак, зокрема беззахисних цуценят. Про це нас поінформували зоозахисники Трускавця. В різних мікрорайонах, де є примітивні собачі «вольєри» і де собаки знаходяться в загородженнях під наглядом захисників тварин, пройшли відстріли та отруєння собак.

Неодноразово і при попередньому, і при теперішньому міському голові Трускавця лунали заяви, що у Трускавець звозять собак з інших населених пунктів, бо вони тут, мовляв, легко знайдуть собі поживу. У світлі постійно-перманентних вбивств собак у Трускавці якось сам по собі напросився заголовок до цієї замітки. А дійсно, привозьте собак до Трускавця, тут їх обов’язково знищать…

Все решта – на фото, датованих 1-2 березня 2013 р.

Вл. інф.

(Переглядів 1 583 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags: ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви