У Трускавці незаконно відстрілюють безпритульних собак.

28.03.2011 | Filed under: Новини

Про це повідомив ЗІКу 28 березня директор Західноукраїнського товариства захисту тварин Андрій Курач, до якого звернулися мешканці курортного міста.

Як наголосив у Андрій Курач, відстрілом безпритульних собак у Трускавці займаються комунальні служби міста. Це суперечить Закону України «Про захист тварин від жорсткого поводження». Адміністрація міста не створює притулку для тварин, не створює програм стерилізації тварин – регуляції чисельності безпритульних тварин гуманними способами, а ведеться знищення тварин забороненим методом. «Це вже не перший такий випадок у Трускавці. Кілька років тому, ми пробували впливати на них. Я відвідав міський департамент ЖКГ у Трускавці, який в тому числі займається й тваринами, запрошував їх у львівське комунальне підприємство, щоб показати, як тут наводять лад з безпритульними тваринами. Але ніхто від них так і не приїхав», – розповів А. Курач.

Наразі захисники тварин порадили людям, які звернулися до них зі скаргами, зафіксувати ці випадки відстрілу. Окрім того, якщо це здійснюється міським управлінням, то мають бути відповідні документи, де передбачено закладення коштів на ці заходи, також угода з виконавцями, які цим займається. «Ми порадили людям знайти ці документи, щоб потім в суді їх оскаржити», – пояснив А. Курач.

ZIK

(Переглядів 112 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags: , , ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви