У Трускавці незаконно відстрілюють безпритульних собак.

28.03.2011 | Filed under: Новини

Про це повідомив ЗІКу 28 березня директор Західноукраїнського товариства захисту тварин Андрій Курач, до якого звернулися мешканці курортного міста.

Як наголосив у Андрій Курач, відстрілом безпритульних собак у Трускавці займаються комунальні служби міста. Це суперечить Закону України «Про захист тварин від жорсткого поводження». Адміністрація міста не створює притулку для тварин, не створює програм стерилізації тварин – регуляції чисельності безпритульних тварин гуманними способами, а ведеться знищення тварин забороненим методом. «Це вже не перший такий випадок у Трускавці. Кілька років тому, ми пробували впливати на них. Я відвідав міський департамент ЖКГ у Трускавці, який в тому числі займається й тваринами, запрошував їх у львівське комунальне підприємство, щоб показати, як тут наводять лад з безпритульними тваринами. Але ніхто від них так і не приїхав», – розповів А. Курач.

Наразі захисники тварин порадили людям, які звернулися до них зі скаргами, зафіксувати ці випадки відстрілу. Окрім того, якщо це здійснюється міським управлінням, то мають бути відповідні документи, де передбачено закладення коштів на ці заходи, також угода з виконавцями, які цим займається. «Ми порадили людям знайти ці документи, щоб потім в суді їх оскаржити», – пояснив А. Курач.

ZIK

(Переглядів 112 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags: , , ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви