У Трускавці не лише труять собак, а й б’ють зоозахисників (оновлено, додані фото отруєння собак на вул. Сагайдачного, та відео)

21.03.2013 | Filed under: Публікації

В розпорядження редакції «Трускавецького вісника» потрапило свідчення про масові отруєння собак, які мали місце в першій половині березня 2013 року в місті Трускавці. Ми вже інформували про отруєння та вбивства собак, які здійснювалися на території нашого міста-курорту в мікрорайоні вулиць Мазепи-Стебницька. Викривальну статтю з цього приводу опублікувала львівська газета «Ратуша» – її передрук було розміщено в нашому Інтернет-виданні. А зараз пропонуємо ознайомитися з текстом свідчення про отруєння собак на вулиці Сагайдачного.

«На вулиці Сагайдачного, 22 в підвальному приміщенні проживала собака рижого окрасу та 8 цуциків. Собака була досить спокійна. 07.03.2013 в підвал хтось підкинув кульки з отрутою, які з’їла собака. Тварина втрачала свідомість, опісля вибігла з підвалу, тричі оббігла навколо будинку, після чого вибігла на центральну дорогу, перекинулась на спину. Піднімаючись у важких судорогах, нещасна собака скотилася у яр, де є власні будинки. Люди налякалися та викликали міліцію. З собакою робилося страшне – дві години собака конала у страшних муках. В тяжких муках загинули 4 цуцики, що було зафіксовано зоозахисниками та викликано міліцію. В той же день в аналогічний спосіб загинула молода чорна собака, яка охороняла об’єкт «Лісова пісня» – вона загинула в агонії на вулиці Лисенка. В ці ж дні в агонії загинули на очах багатьох відпочивальників три собаки на верхньому бюветі у Трускавці – піднімаючись та падаючи, при цьому все це супроводжувалося судорогами тварин».

Зоозахисники тварин вважають, що розповіді про те, нібито у Трускавці діють якісь підпільні «догхантери», є вигадкою влади, щоб зняти із себе відповідальність за те, що триває у місті з безпритульними тваринами.

Насамкінець інформуємо, що вчора, 18 березня, біля під’їзду власного будинку на вулиці Стуса була жорстоко побита зоозахисниця із Трускавця Лідія Буга. Подія трапилася біля 17.00. Після того як жінку обізвали всілякими непристойними словами, мужчина (прізвище не розголошуємо) завдав зоозахисниці ряд ударів, повалив її на землю та жорстоко копав ногами у живіт, спину, плечі, по руках та ногах. У шоковому стані п. Буга викликала міліцію, яка прибула на місце трагедії, за словами потерпілої, десь приблизно через 40 хвилин. Лідія Буга є найвідомішою активісткою зоозахисного руху у Трускавці. Неодноразово їй перешкоджали в здійсненні підприємницької діяльності, цькували її у провладних ЗМІ, звалювали на неї вину в тому, що у місті-курорті досі не вирішено в цивілізований спосіб проблему безпритульних тварин. Факт побиття потерпіла пояснює своєю незломною позицією у справі захисту тварин у Трускавці.

Володимир Ключак

(Переглядів 1 491 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags: ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви