Трускавецька міліція розлідуватиме вбивства собак

21.08.2013 | Filed under: Публікації

1. Знущання  над  тваринами,  що  відносяться  до  хребетних, вчинене  із  застосуванням  жорстоких  методів  або з хуліганських мотивів,  а також нацькування  зазначених  тварин  одна  на  одну, вчинене з хуліганських чи корисливих мотивів, –
караються штрафом  до  п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців.

2. Ті самі дії, вчинені у присутності малолітнього, – караються штрафом  до  двохсот  неоподатковуваних   мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до двох років.

КРИМІНАЛЬНИЙ КОДЕКС УКРАЇНИ Стаття 299. Жорстоке поводження з тваринами 

“4 серпня 2013 року я стала свідком жорстокого поводження з тваринами. Події відбувалися в ніч з 3-го на 4-те серпня 2013 року на вулиці П. Сагайдачного, буд. 24,  м. Трускавець.

4 серпня 2013 року до мене звернулась громадянка З. з тим, що вночі біля їхнього будинку в сильних муках загинула собака, що також в розмові підтвердила С, мешканка буд.24, вул. П. Сагайдачного. Того ж дня я прибула на місце події, де лежало тіло собаки (кобель чорного окрасу). Викликані представники Трускавецького МВ УМВС  взяли з мене та  З. пояснення, протокол складено не було. Одним з представників  був дільничний інспектор Микола Яворський. Тіло собаки було передано віце-президенту Західно-українського товариства захисту тварин Юрію Микитюку. В свою чергу він передав тіло на розтин з метою дослідження в встановлення причини смерті в Львівський національний університет ветеринарної медицини та біотехнологій ім. С.Гжицького. Висновок експертів (додається): «На основі  виявлених патолого-анатомічних змін можна припустити, що тварина загинула внаслідок отруєння. Запах часнику вказує на можливість використання фосфіду цинку».

Звертаю Вашу увагу, що жорстоке поводження з тваринами,  а саме, вбивство собак вже мало місце в Трускавці цього року. В прокуратуру та міліцію були подані відповідні звернення. В сюжеті телекомпанії «Алсет» висвітлено факти вбивства собак та названа особа, що, власне, підозрюється громадою у вчиненні вбивств собак – громадянин Луценко, мешканець міста Борислав (запис телепрограми «Час місцевих новин» Підсумок Тижня від 4.05.2013 додається).

Прошу Вас вжити заходів що до розслідування факту жорстокого поводження з тваринами викладеного в Заяві і, у разі виявлення ознак злочину передбачених статтею 299 ККУ чи іншого кримінально караного діяння, порушити кримінальну справу. Також прошу перевірити інформацію про факти можливого жорстокого поводження з тваринами, що містить телепрограма «Час місцевих новин» Підсумок Тижня від 4.05. 2013.”


(Переглядів 250 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags: ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви