Висновки з відповіді Трускавецької міської ради на запит стосовно вилову безпритульних тварин

24.04.2013 | Filed under: Акценти

Заява

 «12» березня 2013 року Я, Пристай Андрій Володимирович звернувся до Трускавецької міської ради із запитом про надання публічної інформації.

Мною запитувалася наступна інформація (документи):

1.        Надати копію чинної угоди Трускавецької міської ради з організацією що спеціалізується на вилові безпритульних тварин;

2.        Надати копії дозвільних документів що підтверджують право організації на здійснення господарської діяльності пов’язаної із виловом  безпритульних тварин;

3.        Надати копії документів що підтверджують виконання організацією робіт по вилову тварин в Трускавці в період з 01.01.2013р. по 10.03.2013р.

.

«21» березня 2013 року в отриманому листі-відповідь від Трускавецької міської ради, не було надано запитувану інформацію у повному обсязі, окрім того, інформація, яка міститься у вказаному листі-відповіді є такою, яка не відповідає суті запиту:

 1. не надано копії чинної угоди Трускавецької міської ради з організацією що спеціалізується на вилові безпритульних тварин;
 2. не надано копій дозвільних документів що підтверджують право організації на здійснення господарської діяльності по вилову  безпритульних тварин ;
 3. не надано копії документів, що підтверджують виконання організацією робіт по вилову тварин в Трускавці в період з 1.01.2013р. по 10.03.2013р.

Хочу звернути увашу, що у пункті три листа-відповіді Трускавецької міської ради, який відповідає пункту три запиту “стосовно підтвердження виконання організацією робіт по вилову тварин в Трускавці в період з 1.01.2013р. по 10.03.2013р.”, значиться наявність акту здачі-прийняття робіт (надання послуг) без дати укладення між ЛКП «ЛЕВ» та УЖКГ і Б міста Трускавець.

 

Натомість у відповіді на запит стосовно виконання робіт між ЛКП «ЛЕВ» та УЖКГ і Б міста Трускавець Львівська міська рада дала відповідь що запитувані роботи ЛКП ЛЕВ не проводились (запит і відповідь додаються).

 

Дана невідповідність вказує на подання Трускавецькою міською радою на пункт три запиту недостовірної або завідомо неправдивої інформації.

 

Відповідно до частини першої статті 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» розпорядник інформації має надати відповідь на запит на інформацію не пізніше п’яти робочих днів з дня отримання запиту.

 

Стаття 14 Закону встановлює обов’язок Відповідача надавати достовірну, точну та повну інформацію. Частина друга статті Статті 22 Закону України «Про доступ до публічної інформації»  зазначає, що відповідь розпорядника інформації про те, що інформація може бути одержана запитувачем із загальнодоступних джерел, або відповідь не по суті запиту вважається неправомірною відмовою в наданні інформації.

 

Відповідно до ст. 4 ЗУ «Про прокуратуру» обов’язком прокурорського нагляду за дотриманням законів є захист від неправомірних дій, гарантованих Конституцією України, іншими законами України та міжнародно-правовими актами соціально-економічних, політичних, особистих прав та свобод людини і громадянина.

 

Згідно з п. 11 частини 1 статті 255 Кодексу України про адміністративні правопорушення (КУпАП) у справах про правопорушення, передбачені статтею 212-3 КУпАП, протоколи про правопорушення мають право складати прокурор або уповноважена ним особа з числа працівників прокуратури.

 

На підставі вищевикладеного та керуючись ст.ст. 212-3, 255 Кодексу України про адміністративні правопорушення, статтями 4, 23, 24 Закону України «Про прокуратуру», –

 

ПРОШУ:

 

1. Винести подання про усунення порушень Закону України «Про доступ до публічної інформації» і зобов’язати посадових осіб органу місцевого самоврядування Трускавецької міської ради надати мені повну інформацію, що запитувалася згідно інформаційного запиту.

2. Притягти до адміністративної відповідальності за ненадання інформації та за надання недостовірної  інформації за ч. 1 статті 212-3 КУпАП винної посадової особи.

ДОДАТКИ:

1. Копія інформаційного запиту від 12.03.2013 р.;

2. Копія листа-відповіді від 21.03.2013р. за № 03/П-12-14і/з ;

1. Копія інформаційного запиту від 29.03.2013 р.;

2. Копія листа-відповіді від 03.04.2013р. за №25016-1022 ;

«24» квітня 2013 року ____________________ ____________________

(підпис) (прізвище та ініціали)

(Переглядів 941 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags: ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви