Трускавецькій прокуратурі порушення закону України не є підставою для втручання ?

30.06.2013 | Filed under: Публікації

«Обов’язком прокурорського нагляду за дотриманням законів є захист від неправомірних дій, гарантованих Конституцією України, іншими законами України та міжнародно-правовими актами соціально-економічних, політичних, особистих прав та свобод людини і громадянина.»

ст. 4 ЗУ «Про прокуратуру»

Хочу зазначити, що діяльність органів прокуратури України, в тому числі щодо покращення умов праці її працівників, завжди була та є прозорою, відкритою для громадськості та неполітизованою.

Лонгін Мигоцький: «Гарантую прозорість та відкритість кожного кроку»

Це є відповідь на заяву про надання неповної та недостовірної інформації Трускавецькою міською радою:

“«12» березня 2013 року Я, Пристай Андрій Володимирович звернувся до Трускавецької міської ради із запитом про надання публічної інформації.

Мною запитувалася наступна інформація (документи):

1. Надати копію чинної угоди Трускавецької міської ради з організацією що спеціалізується на вилові безпритульних тварин;

2. Надати копії дозвільних документів що підтверджують право організації на здійснення господарської діяльності пов’язаної із виловом безпритульних тварин;

3. Надати копії документів що підтверджують виконання організацією робіт по вилову тварин в Трускавці в період з 01.01.2013р. по 10.03.2013р.

«21» березня 2013 року в отриманому листі-відповідь від Трускавецької міської ради, не було надано запитувану інформацію у повному обсязі, окрім того, інформація, яка міститься у вказаному листі-відповіді є такою, яка не відповідає суті запиту:

 1. не надано копії чинної угоди Трускавецької міської ради з організацією що спеціалізується на вилові безпритульних тварин;
 2. не надано копій дозвільних документів що підтверджують право організації на здійснення господарської діяльності по вилову безпритульних тварин ;
 3. не надано копії документів, що підтверджують виконання організацією робіт по вилову тварин в Трускавці в період з 1.01.2013р. по 10.03.2013р.

Хочу звернути увашу, що у пункті три листа-відповіді Трускавецької міської ради, який відповідає пункту три запиту “стосовно підтвердження виконання організацією робіт по вилову тварин в Трускавці в період з 1.01.2013р. по 10.03.2013р.”, значиться наявність акту здачі-прийняття робіт (надання послуг) без дати укладення між ЛКП «ЛЕВ» та УЖКГ і Б міста Трускавець.

Натомість у відповіді на запит стосовно виконання робіт між ЛКП «ЛЕВ» та УЖКГ і Б міста Трускавець Львівська міська рада дала відповідь що запитувані роботи ЛКП ЛЕВ не проводились (запит і відповідь додаються).

Дана невідповідність вказує на подання Трускавецькою міською радою на пункт три запиту недостовірної або завідомо неправдивої інформації.

Відповідно до частини першої статті 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації» розпорядник інформації має надати відповідь на запит на інформацію не пізніше п’яти робочих днів з дня отримання запиту.

Стаття 14 Закону встановлює обов’язок Відповідача надавати достовірну, точну та повну інформацію. Частина друга статті Статті 22 Закону України «Про доступ до публічної інформації» зазначає, що відповідь розпорядника інформації про те, що інформація може бути одержана запитувачем із загальнодоступних джерел, або відповідь не по суті запиту вважається неправомірною відмовою в наданні інформації.

Відповідно до ст. 4 ЗУ «Про прокуратуру» обов’язком прокурорського нагляду за дотриманням законів є захист від неправомірних дій, гарантованих Конституцією України, іншими законами України та міжнародно-правовими актами соціально-економічних, політичних, особистих прав та свобод людини і громадянина.

Згідно з п. 11 частини 1 статті 255 Кодексу України про адміністративні правопорушення (КУпАП) у справах про правопорушення, передбачені статтею 212-3 КУпАП, протоколи про правопорушення мають право складати прокурор або уповноважена ним особа з числа працівників прокуратури.

На підставі вищевикладеного та керуючись ст.ст. 212-3, 255 Кодексу України про адміністративні правопорушення, статтями 4, 23, 24 Закону України «Про прокуратуру», –

ПРОШУ:

1. Винести подання про усунення порушень Закону України «Про доступ до публічної інформації» і зобов’язати посадових осіб органу місцевого самоврядування Трускавецької міської ради надати мені повну інформацію, що запитувалася згідно інформаційного запиту.

2. Притягти до адміністративної відповідальності за ненадання інформації та за надання недостовірної інформації за ч. 1 статті 212-3 КУпАП винної посадової особи.”

 

P.S.  “… за поданням обласної прокуратури потрібно було виділити земельну ділянку під будівництво нового приміщення прокуратури Трускавця. Міська влада вирішила так догодити як нікому – землю знайшли на вулиці Мазепи, вище від колії. Те, що тут знаходиться великий, гарно відремонтований та завжди заповнений дітьми дитячий майданчик, не хвилювало ні голову Руслана Козира, ні міських обранців. Ніхто не висловив жодного застереження, що, може, громада проти, батьки проти, врешті-решт, діти проти. Що, може, варто все-таки пошукати інше місце, достойне прокуратури і яке не викликатиме заперечень ні в кого. Та де там! Під час голосування тільки один депутат утримався, зате 28 осіб включно з мером міста не посоромилися підняти руки за це рішення.” – Передвеликодні подарунки заможної влади чесній громаді

 

(Переглядів 189 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags: , ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Потрібен викладач англійської мови!
  26.08.2022 | 15:45

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової: потрібний викладач англійської мови! Вимоги: – Вища освіта за спеціальністю, – Досвід роботи від 1 року, досвід підготовки до ЗНО та міжнародних екзаменів, – Високий рівень володіння англійською (С1-С2), – Бажання працювати та розвиватись, – Творчий підхід до роботи, – Порядність, пунктуальність, відповідальність, – Сумлінне ставлення до роботи, Що ми […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви