Лукава влада. ЛКП «ЛЕВ» собак в Трускавці за січень-березень 2013 року не виловлювало.

03.04.2013 | Filed under: Публікації

В Трускавці діє злочинець чи злочинці, що незаконно вбивають собак. Такі висновки можна зробити, отримавши відповідь на запит від Львівської міської ради стосовно ЛКП «ЛЕВ», який на відміну від відповіді Трускавецької, був наданий вичерпно, вчасно і чесно.
Запитувані  копії документів  про те, хто, на яких підставах займається виловом тварин від Трускавецької влади  не отримав, як і документів про виконані роботи.  З відписки стало зрозуміло, що є якась угода з ЛКП «ЛЕВ» і існує акт виконаних робіт  без наведення дати. Дана відповідь є повним ігноруванням закону України «Про доступ до публічної інформації» чи профнепридатністю? Про це скоро скажуть юристи. Та навіть така відповідь показала, що роботи по відлову тварин в запитуваний період  проводились.

 

З подібним запитом звернувся до Львівської міської ради, якій підпорядковується  ЛКП «ЛЕВ». Що, на думку читачів Трускавецького Вісника, можуть означати виділені червоним фрагменти в  обох документах?

Отже, якщо законно виловом тварин ніхто не займався, то хто робив оці речі?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Які мотиви ? Бачу лише два: : 1. Банальний садизм 2. Матеріальна зацікавленість гицлів.

Якщо перший мотив – це справа міліції, бо люди з такими розладами не довго займатимуться собаками, можуть і до людей добратись, то другий ніби запитує: хто платив за вбивства – окремі мешканці міста, відпочивальники  чи влада?

Андрій Пристай

(Переглядів 526 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags: ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Потрібен викладач англійської мови!
  26.08.2022 | 15:45

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової: потрібний викладач англійської мови! Вимоги: – Вища освіта за спеціальністю, – Досвід роботи від 1 року, досвід підготовки до ЗНО та міжнародних екзаменів, – Високий рівень володіння англійською (С1-С2), – Бажання працювати та розвиватись, – Творчий підхід до роботи, – Порядність, пунктуальність, відповідальність, – Сумлінне ставлення до роботи, Що ми […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви