В понеділок ЛКП “ЛЕВ” виловлюватиме собак в Трускавці?

21.04.2013 | Filed under: Публікації

З власних  джерел стало відомо, що ЛКП “ЛЕВ” буде виконувати 22.04.2013р. в Трускавці вилов безпритульних тварин. Згідно з ПРАВИЛАМИ утримання тварин у місті Трускавці:

“6.2. Собаки, незалежно від породи, належності та призначення, у тому числі й ті, що мають нашийники з номерними знаками і намордники, але знаходяться без власника на вулицях, площах, ринках, у скверах, садах, на бульварах, пляжах, у громадському транспорті, дворах та інших громадських місцях, вважаються безпритульними і підлягають вилову.”

6.4. Виловлені тварини, які ідентифіковані, утримуються на протязі п’яти днів з дня їх вилову на карантинних майданчиках притулку, про що повідомляються їхні власники, і можуть бути їм повернуті впродовж цього терміну після пред’явлення реєстраційного посвідчення та оплати вартості витрат на вилов і утримання.
Якщо протягом п’яти днів власник не забирає тварину з Притулку, то вона вважається безпритульною і попадає під дію Програми охорони тваринного світу та регулювання чисельності безпритульних тварин в Львівській області.
У разі відмови особи, у якої тварина була на утриманні та в користуванні, від набуття права власності на неї, ця тварина переходить у власність територіальної громади.”

“8.5. Відловлені тварини утримуватимуться протягом п’яти днів і можуть бути повернуті власникам за письмовим погодженням при умові пред’явлення ветеринарного паспорта та оплати вартості витрат за відлов і утримання тварин.”

8.8. При вилові безпритульних домашніх тварин категорично забороняється:

8.8.1 привласнювати собі відловлених тварин;

8.8.2 продавати і передавати їх приватним особам або іншим організаціям;

8.8.3 забирати тварин з квартир і з територій приватної власності без відповідної постанови суду;

8.8.4 знімати домашніх тварин з прив’язі;

8.8.5 використовувати приманки та інші засоби вилову, які можуть спричинити шкоду здоров’ю безпритульним домашнім тваринам.Контроль за проведенням відлову та ставленням до безпритульних тварин під час транспортування здійснюють працівники ветеринарних служб та члени громадських  організацій.

З Угоди між УЖКГ і Б (Замовник) та ЛКП “ЛЕВ”  (Виконавець)

2.4. Замовник зобов’язується забезпечити при відлові присутність працівників правоохоронних органів , ветслужби, комунальної служби, санепідемстанції.

 

В Угоді немає  про подальшу долю виловлених тварин, ЛКП “ЛЕВ” не бере зобов’язання по утриманню тварин в притулку а лише відлов(див. скан справа) . 

З Правил утримання тварин у місті Трускавці вбачається що виловлені тварини залишаються у власності територіальної громади тобто в Трускавці

“6.4. Виловлені тварини, які ідентифіковані, утримуються на протязі п’яти днів з дня їх вилову на карантинних майданчиках притулку, про що повідомляються їхні власники, і можуть бути їм повернуті впродовж цього терміну після пред’явлення реєстраційного посвідчення та оплати вартості витрат на вилов і утримання.
Якщо протягом п’яти днів власник не забирає тварину з Притулку, то вона вважається безпритульною і попадає під дію Програми охорони тваринного світу та регулювання чисельності безпритульних тварин в Львівській області.
У разі відмови особи, у якої тварина була на утриманні та в користуванні, від набуття права власності на неї, ця тварина переходить у власність територіальної громади.”

Раджу зоозахисникам вимагати інформацію на якій підставі тварин буде вивезено з міста.

(Переглядів 398 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags: ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви