Трускавецька влада приховує інформацію про поводження з безпритульними тваринами?

24.03.2013 | Filed under: Публікації

“Значно трагічнішою виглядає ситуація із тваринами-безхатьками в Трускавці: тут роль «догхантерів» виконує сама міська влада. Впродовж останніх двох років «Ратуша» систематично отримувала скарги від трускавецького захисника тварин Лідії Буги. Спершу Трускавецька міська рада уклала договір на відловлення собак з ЛКП «Лев», але коли це наробило багато галасу, перейшли на приватні послуги з відстрілювання тварин, надані однією людиною. Причому знищують їх брутально посеред білого дня.” 

Ірина Юзик, Оксана Бабенко, Катерина Воронова, газета «Ратуша»

Кому міська влада насправді доручила виловлювати  безпритульних тварин в місті? Чи має право ця організація на вилов безпритульних тварин? Як відбувається звітність по вилову?  З цим запитом я ще 13 березня  звернувся до Трускавецької міської  ради.

В терміни, що відведені Законом, відповіді я не отримав і досі.

Згідно Закону України “Про доступ до публічної інформації” запит на інформацію може бути індивідуальним або колективним. Запити можуть подаватися в усній, письмовій чи іншій формі (поштою, факсом, телефоном, електронною поштою) на вибір запитувача. Надіслав запит електронною поштою. В той же день оригінал запиту був направлений рекомендованим листом.

“Стаття 20. Строк розгляду запитів на інформацію 1. Розпорядник інформації має надати відповідь на запит на інформацію не пізніше п’яти робочих днів з дня отримання запиту.”

Відповідь на запит повинна бути надана в термін 5 днів з моменту отримання, дату отримання запиту добре видно на скріні підтвердження про отримання, що надійшло з  адреси міської ради:

В запиті вказано, яким чином  надати відповідь:

 

 

Що заважає надати відповідь? Щиро сподіваюсь, що не відсутність документів, копії яких я запитую.

Кодекс України про адміністративні правопорушення Стаття 212-3. Порушення права на інформацію

“Неправомірна відмова в наданні інформації, несвоєчасне або неповне надання інформації, надання інформації, що не відповідає дійсності, у випадках, коли така інформація підлягає наданню на запит громадянина чи юридичної особи відповідно до законів України “Про інформацію”“Про доступ до публічної інформації”“Про звернення громадян”“Про доступ до судових рішень” та “Про засади запобігання і протидії корупції”, або на адвокатський запит, запит кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури, її палати або члена відповідно до Закону України “Про адвокатуру та адвокатську діяльність”

тягне за собою накладення штрафу на посадових осіб від двадцяти п’яти до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Повторне протягом року вчинення порушення з числа передбачених частиною першою цієї статті, за яке особу вже було піддано адміністративному стягненню, –

тягне за собою накладення штрафу на посадових осіб від п’ятдесяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.”

Андрій Пристай 

 

 

(Переглядів 336 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags: ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви