Комунальники працюють

15.10.2012 | Filed under: Новини

Як було повідомлено на відкритій для некозирної преси частині понеділкової наради у трускавецькій мерії 15 жовтня, за минулий тиждень був 101 виклик по сантехніці та електриці і 52 по ремонту ліфтів. Поломки ліквідовували спеціалісти КП «Трускавецьжитло». Працівники водоканалу окрім ремонту дощової каналізації, пробивки та очистки міського каналізаційного колектора на бульварі Юрія Дрогобича і благоустрою на місці попередніх розкопів, ліквідували 7 аварій на водопровідних мережах та 8 на каналізаційних. КП «Парк курортний» прибирає місто та курортний парк, вивозить опале листя, зрізає сухостій та чагарники. КП «Трускавецьтепло» готується до опалювального сезону, адже сьогодні вже 15 жовтня. А управління розвитку курорту інформує про відзняті відеоматеріали, які транслюватимуть в програмі «Сніданок з 1+1».

На понеділковій нараді було дано доручення припильнувати за торгівцями овочами, чиї машини часто виїжджають на газони та залишають після себе безлад. Також триває робота по перевірці підвалів та горищ, які мають бути закритими.

(Переглядів 65 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви