КП «Трускавецьжитло» погрожує споживачам судами

16.05.2012 | Filed under: Новини

У вівторок, 15 травня, на дошках оголошень багатоповерхових будинків КП «Трускавецьжитло» порозміщувало інформацію про заплановані видатки на утримання будинків. Паралельно з цим в тексті вміщено погрозу споживачам – якщо вони не сплачуватимуть комунальні послуги в повному обсязі, то комунальне підприємство передасть їх до суду і тоді вони змушені будуть не лише повністю оплатити всю заборгованість, а й сплатити судовий збір та інші судові видатки.

Очевидно, такі оголошення появилися невипадково, адже після кількакратного підвищення квартплати деякі споживачі продовжують платити за старим тарифом, а деякі взагалі перестали сплачувати за цю послугу. Цікаво, чи є юридична база КП «Трускавецьжитло» настільки потужною, що майже половину мешканців міста вони збираються подавати до суду? Невже залякування дадуть позитивний ефект і люди масово та беззастережно почнуть сплачувати все, що їм пишуть в квитанціях?

(Переглядів 238 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви