Координаційна рада Дрогобиччини підтримала Романа Ілика

03.10.2012 | Filed under: Новини

Координаційна рада блоку Національно-Демократичних сил Дрогобиччини закликала мешканців Дрогобицького виборчого округу підтримати на виборах до парламенту узгодженого кандидата від Об’єднаної опозиції “Батьківщини” та партії “Свобода” Романа Ілика. 

Таке рішення Координаційна рада ухвалила на засіданні 2 жовтня. Також Рада закликала мешканців Дрогобиччини взяти участь у виборах та віддати свої голоси за політичні партії “Батьківщина” та “Свобода”.

Учасників виборчого процесу закликали вести цивілізовану боротьбу та не використовувати брудних технологій.

Координаційна рада блоку Національно-Демократичних сил Дрогобиччини створена у 1989 році та об’єднує понад 30 національно-демократичних партій та громадських організацій району. Ця громадсько-політична організація має власний статут. Рада консолідує політичні сили на теренах Дрогобиччини.

Прес-центр Львівського регіонального виборчого штабу Об’єднаної опозиції “Батьківщина”

(Переглядів 319 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви