«Країна Франкіана» представила в музеї цікаву виставку плакатів Івана Франка

29.05.2017 | Filed under: Новини

Як інформує прес-служба Дрогобицької РДА, в рамках п’ятої літературно-мистецької академії «Країна Франкіана», яка проходить у Дрогобичі, в суботу, 27 травня, у відділі природи та історії музею «Дрогобиччина» відбулась виставка художніх творів випускників Київського державного інституту декоративно-прикладного мистецтва і дизайну  ім. Михайла Бойчука, які були приурочені 160-річниці від дня народження Івана Франка.

Відкрила цю виставку старший науковий співробітник музею «Дрогобиччина» Марія Головкевич. Вона розповіла про зв’язок імені Івана Франка з Дрогобиччиною, це і рідні Нагуєвичі, де він народився, його іменем названі навчальні заклади Дрогобича – середня школа №1 (колишня гімназія) та державний педагогічний університет, при якому діє Інститут Франкознавства, тут встановлені величні пам’ятники Каменяреві, в нас є найбільше вчених-франкознавців.

Перед присутніми на виставці виступили ректор ДДПУ імені Івана Франка Надія Скотна, доцент цього університету, керівник Інституту Франкознавства Євген Пшеничний, які висловили вдячність, що музей кожного року привертає все новими та новими проектами, якими ми розширюємо межі цієї «Країни» – «Країни Франкіани»

У творчій частині заходу учень десятого класу СШ №1 прочитав вірш «Каменярі», а тріо викладачів та студентів музично-педагогічного факультету університету в складі Лілії Кобільник, Галини Токарчук та Марти Мельнарович дебютували з піснями на вірші Івана Франка.

(Переглядів 39 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • У Трускавці покажуть балет “Собор Паризької Богоматері”
  20.09.2019 | 18:15

  (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Для культурних людей (0)У Трускавці пройде прем`єра балету “Спартак” (0)Запрошує музей історії Трускавця (5)

 • В Бориславі пройде День подяки (афіша)
  12.09.2019 | 17:42

  (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Борислав запрошує на святкування Дня міста (афіша) (0)УРБАН-бібліотека запрошує на два майстер-класи (0)Оренда двокімнатної квартири у Трускавці (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви