Крінжова елпе

10.02.2022 | Filed under: Публікації

Є люди нормальні, а є крінжові. В нашому середовищі зумерів моя ЛП є якраз такою крінжовою. З нею сплошний крінж – завжди і всюди. А чому так? ХЗ.

Моя елпе не є душнила, не є токсик, не агриться, ніколи не спойлить і не є кріповою. З нею буває ізі, особливо коли нас тільки двоє. Але коли ми в більшій тусі, то з нею так крінжово, що хоч світ за очі звалюй. Я її шеймлю, але то не помагає. А хейтити її не можу і не буду, бо ж вона моя ЛП.

Коли елпе починає рофлити, то кожен її рофл тупий і ще тупіший. Коли хтось толкає нормальну тєму, вона починає орати і на неї дивляться як на дурочку. Зашквар у неї на зашкварі, і я вже й не знаю чи вона колись зміниться, чи ні. Та найгірше, що я не шарю в чому причина.

А може причина в тому, що деякі люди є як сімпл-димпл? Такі собі тілесні поп-іти. І нічого з цим не зробиш. Може вони – це пруф для нас, розумних і кмітливих? Може так їх виховали бумери? І хоч як би така крінжова людина не старалася бути топчиком, та все одно щось скаже чи зробить – і ось тут на тобі, черговий крінж.

Я гадаю, що моя елпе просто потребує часу, і що вона це переросте. Зараз нам по 13, і в неї ще нема краша. Появиться краш – і крінжовою їй тоді буде просто не комільфо. І все зміниться. Я вірю в це.

Софа, 13 р.

(Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Трускавецькі футболісти – володарі перехідного Кубку! (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо юних футболістів (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)Здаються в оренду приміщення у Трускавці (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви