Крінжова елпе

10.02.2022 | Filed under: Публікації

Є люди нормальні, а є крінжові. В нашому середовищі зумерів моя ЛП є якраз такою крінжовою. З нею сплошний крінж – завжди і всюди. А чому так? ХЗ.

Моя елпе не є душнила, не є токсик, не агриться, ніколи не спойлить і не є кріповою. З нею буває ізі, особливо коли нас тільки двоє. Але коли ми в більшій тусі, то з нею так крінжово, що хоч світ за очі звалюй. Я її шеймлю, але то не помагає. А хейтити її не можу і не буду, бо ж вона моя ЛП.

Коли елпе починає рофлити, то кожен її рофл тупий і ще тупіший. Коли хтось толкає нормальну тєму, вона починає орати і на неї дивляться як на дурочку. Зашквар у неї на зашкварі, і я вже й не знаю чи вона колись зміниться, чи ні. Та найгірше, що я не шарю в чому причина.

А може причина в тому, що деякі люди є як сімпл-димпл? Такі собі тілесні поп-іти. І нічого з цим не зробиш. Може вони – це пруф для нас, розумних і кмітливих? Може так їх виховали бумери? І хоч як би така крінжова людина не старалася бути топчиком, та все одно щось скаже чи зробить – і ось тут на тобі, черговий крінж.

Я гадаю, що моя елпе просто потребує часу, і що вона це переросте. Зараз нам по 13, і в неї ще нема краша. Появиться краш – і крінжовою їй тоді буде просто не комільфо. І все зміниться. Я вірю в це.

Софа, 13 р.

(Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Потрібен викладач англійської мови!
  26.08.2022 | 15:45

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової: потрібний викладач англійської мови! Вимоги: – Вища освіта за спеціальністю, – Досвід роботи від 1 року, досвід підготовки до ЗНО та міжнародних екзаменів, – Високий рівень володіння англійською (С1-С2), – Бажання працювати та розвиватись, – Творчий підхід до роботи, – Порядність, пунктуальність, відповідальність, – Сумлінне ставлення до роботи, Що ми […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви