Кров у сечі: своєчасно звертайтеся по допомогу

02.08.2012 | Filed under: Публікації

Кров в сечі повинна насторожити хворого, її появу слід розглядати, як грізну ознаку захворювання. В переважній більшості випадків поява крові не супроводжується будь-якими гіршими симптомами і виникає раптово при повному здоров’ї.

Поява крові без будь-яких передвісників і раптова її зупинка створюють враження про випадковість цього явища. Фактично це є серйозним сигналом, після якого обов’язково треба звернутися до лікаря.

Кров в сечі, появляється при багатьох урологічних захворюваннях, але найчастішою і характерною ознакою вона буває за наявності злоякісних пухлин нирок та сечового міхура.

Злоякісні пухлини виникають у людей, старших 40-а років, і значно частіше бувають у чоловіків. Пухлини до певного часу не викликають ніяких розладів. У більшості випадків вони дають про себе знати появою кров’янистої сечі. За умов сильної кровотечі кров згортається, утворюючи згустки, і тоді сеча буде кров’янистою з наявністю згустків.

Частіше злоякісні пухлини нирок виникають у похилому віці. Вони на початку свого розвитку не викликають ніяких болів і єдиним видимим симптомом є саме кров. Ефективне лікування злоякісних пухлин залежить від своєчасного її виявлення.

Слід відмітити, що у тих випадках, коли хворі своєчасно звертались до лікаря, вони, як правило, виліковувались, ставали працездатними.

Зовсім по-іншому складається доля і лікування людей, які пізно звернулись до лікаря. Пухлина розросталась до великих розмірів, проростала в інші органи, кровотечі повторювались, з’являлися метастази. Лікувати таких хворих дуже важко.

Отже, успіх лікування залежить від раннього виявлення пухлини. Тож не баріться, коли почуваєте себе недужим. Чим скоріше звернетесь до лікаря, тим більша гарантія вашого швидкого одужання.

Остап Гузичак, уролог вищої категорії, газета «Трускавецькурорт»

(Переглядів 669 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви