Ласкаво просимо у світ здоров`я!

28.04.2016 | Filed under: Публікації

/Лев Грицак, генеральний директор готельно-курортного комплексу «Карпати», про переваги лікування у Трускавці/

Заслужений лікар України Лев Грицак Трускавцю та санаторію «Карпати» присвятив більшу частину свого життя. Тридцять років він не лише спостерігає за розбудовою Трускавця, а й бере активну участь у його розвитку.

Лев Грицак приїхав до Трускавця у 1986 році, коли міжгосподарський санаторій «Карпати» лише починав будуватися. У 1993 році «Карпати» урочисто відкрилися, ставши найкращим санаторієм не лише у Трускавці, а й у всій Західній Україні. За будівництво «Карпат» Лев Грицак отримав Державну премію України в галузі архітектури та будівництва.

Успіх «Карпат» надихав і продовжує надихати інші оздоровниці. Мешканці Трускавця обирали Лева Грицака обласним депутатом, двічі він піднімався на вершину влади у місті – у 2002 та 2006 році, коли беззаперечною більшістю голосів обирався міським головою Трускавця.

Одружений, має двох синів, захоплюється авіацією та екстремальними видами спорту, життєве кредо – робити добро.

Після 2010 року повністю присвятив себе розбудові санаторію «Карпати», який на даний час є потужним готельно-курортним комплексом.

– Чим унікальний Трускавець?

– Трускавець – місто в передгір’ї Карпат з потужною базою лікувальних мінеральних вод. Серед 14 мінеральних джерел курорту найбільш відомими є Нафтуся, Марія, Софія, Анна, Едвард, Фердинанд, Юзя. Кожна з них має неоціненні цілющі властивості. Нафтуся – взагалі унікальна вода, жива вода, аналогів їй немає в світі.

Крім того Трускавець славиться озокеритом і мінеральними солями, зокрема Барбарою, аналогом Карло-Варських солей Чехії.

Наш курорт був знаменитим ще за часів Австро-Угорщини в ХІХ столітті, мав статус найкращого курорту Польщі в 1930-х рр., а в другій половині ХХ століття став всесоюзною здравницею СРСР.

– Які хвороби лікують в «Карпатах»? І що пропонуєте крім лікування?

– Потужна лікувально-діагностична база «Карпат» дозволяє успішно визначити стан здоров’я організму і ефективне лікування. У «Карпатах» діють десять діагностичних кабінетів і понад двадцять лікувальних кабінетів. У нас успішно лікують сечокам’яну і жовчокам’яну хвороби, літогенні діатези, уретрити, цистити, везикуліти, хронічні гепатити, панкреатити, коліти, холецистити, гастрити, виразки, цукровий діабет і супутні захворювання.

У нашому лікувально-діагностичному центрі пропонують такі послуги: озокеритотерапія (аплікації озокериту), фізіотерапія, 10 видів мінеральних і лікувальних ванн (мінеральні, мінерально-перлинні, вихрові, сухі вуглекислі та ін.), 7 видів сухого масажу і підводний масаж, 5 видів душа, спелеотерапія, пресотерапія, сучасний апарат дозованого витягування хребта і вібраційного масажу м’язово-зв’язкового апарату, кишкові зрошення, інгаляторій, фітотерапія, стоматологія з протезуванням, гідроколонотерапія, мікрохвильова терапія, гастрофіброскопія, біорезонансна діагностика, бактеріологічна діагностика урологічних, венерологічних, андрологічних і гінекологічних захворювань, рентгенографія, рентгеноскопія, інші лікувальні та діагностичні процедури.

До послуг гостей готельно-курортного комплексу «Карпати» – власний бювет мінеральних вод.

Крім лікування пропонуємо якісний відпочинок. У нас є великий басейн, СПА-центр, універсальний спортивний зал, ресторан фуршетного обслуговування «Плай», лобі-бар, диско-бар, дитяча кімната, великий концертний зал, конференц-зал, бібліотека, косметичний салон «Нефертіті», власна кінно-спортивна база «Галоп».

Лікувально-діагностичний центр, спортивний комплекс, приміщення харчоблоку, спальний комплекс, актовий зал та танцювальний зал з’єднані між собою чудовими перехідними галереями.

– У вас лікуються переважно українці, чи приїжджають і іноземні гості?

– Близько половини гостей приїжджає з країн ближнього і далекого зарубіжжя, зокрема з Азербайджану, Казахстану, Киргизстану, Узбекистану, Грузії, Молдови, Білорусі, Польщі, Німеччини.

– Назва комплексу дуже вдало вибрана. Чи відповідає вона суті?

– Готельно-курортний комплекс «Карпати» знаходиться в оточенні хвойних лісів. Розміщення кімнат вікнами на південь і південний захід дозволяє спостерігати мальовничу панораму Карпатських гір, озера, лісу.

На території оздоровниці є ландшафтний парк «Підгір’я» з рідкісними видами рослин, кущів і дерев, з власним міні-зоопарком (рисі, амурський леопард, благородні олені, фазани та ін.).

Тут також розташовується унікальний музей народної творчості «Гражда» в стилі українців-горян (гуцулів).

Ландшафтний парк «Підгір`я» по праву вважають кращою місциною у Трускавці. Парк здобув Гран-прі на Міжнародній виставці ландшафтного дизайну «Квітуча Україна».

– Скільки всього гостей можуть одночасно розміститися у санаторії?

– Номерний фонд ГКК «Карпати» складається з 238 номерів, розрахованих на проживання 428 гостей. Широкий вибір відповідає стандарту «ціна – якість», є номери класу «стандарт», «люкс» і VIP-апартаменти.

– Які переваги готельно-курортного комплексу «Карпати»?

– Їх дуже багато, зупинюся хоча б на декількох.

Це екологічна зона, мальовнича панорама «Карпат», вид на озеро з номерів.

Харчування у нас фуршетного типу, продукти – власного с/г виробництва (тваринництво, птахівництво, риборозведення).

Маємо власний бювет мінеральних вод.

На високому рівні поставлена культурно-масова, розважальна робота, у нас проходять безкоштовні концерти для відпочивальників «Карпат», виступи Народних та Заслужених артистів України, дискотеки, фестивалі.

Прекрасна територія біля санаторію з міні-зоопарком (рисі, леопард, благородні олені та ін.).

Є багато інших переваг: дитяча кімната з вихователем (безкоштовно), басейн, сауна, тренажерний зал, сприятливі умови для проведення конференцій власна кінно-спортивна база, організація авіаційних екскурсій, оглядових польотів.

Клієнт почувається в нас у цілковитій безпеці.

А якщо узагальнити, то в «Карпатах» в одному місці надається якісний і доступний пакет послуг – проживання, харчування, лікування, розваги.

Так що приїжджайте, відпочивайте, лікуйтеся і везіть додому найкращі враження про Трускавець і готельно-курортний комплекс «Карпати». Ласкаво просимо!

Більш детальна інформація та бронювання номерів на www.san-karpaty.com або за тел. +38 03247 62 000.

Журнал «InterCity Magazine»

(Переглядів 223 , 2 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags: , , ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

  • None found

Оголошення ТВ

Архіви