Ласкаво просимо у світ здоров`я!

28.04.2016 | Filed under: Публікації

/Лев Грицак, генеральний директор готельно-курортного комплексу «Карпати», про переваги лікування у Трускавці/

Заслужений лікар України Лев Грицак Трускавцю та санаторію «Карпати» присвятив більшу частину свого життя. Тридцять років він не лише спостерігає за розбудовою Трускавця, а й бере активну участь у його розвитку.

Лев Грицак приїхав до Трускавця у 1986 році, коли міжгосподарський санаторій «Карпати» лише починав будуватися. У 1993 році «Карпати» урочисто відкрилися, ставши найкращим санаторієм не лише у Трускавці, а й у всій Західній Україні. За будівництво «Карпат» Лев Грицак отримав Державну премію України в галузі архітектури та будівництва.

Успіх «Карпат» надихав і продовжує надихати інші оздоровниці. Мешканці Трускавця обирали Лева Грицака обласним депутатом, двічі він піднімався на вершину влади у місті – у 2002 та 2006 році, коли беззаперечною більшістю голосів обирався міським головою Трускавця.

Одружений, має двох синів, захоплюється авіацією та екстремальними видами спорту, життєве кредо – робити добро.

Після 2010 року повністю присвятив себе розбудові санаторію «Карпати», який на даний час є потужним готельно-курортним комплексом.

– Чим унікальний Трускавець?

– Трускавець – місто в передгір’ї Карпат з потужною базою лікувальних мінеральних вод. Серед 14 мінеральних джерел курорту найбільш відомими є Нафтуся, Марія, Софія, Анна, Едвард, Фердинанд, Юзя. Кожна з них має неоціненні цілющі властивості. Нафтуся – взагалі унікальна вода, жива вода, аналогів їй немає в світі.

Крім того Трускавець славиться озокеритом і мінеральними солями, зокрема Барбарою, аналогом Карло-Варських солей Чехії.

Наш курорт був знаменитим ще за часів Австро-Угорщини в ХІХ столітті, мав статус найкращого курорту Польщі в 1930-х рр., а в другій половині ХХ століття став всесоюзною здравницею СРСР.

– Які хвороби лікують в «Карпатах»? І що пропонуєте крім лікування?

– Потужна лікувально-діагностична база «Карпат» дозволяє успішно визначити стан здоров’я організму і ефективне лікування. У «Карпатах» діють десять діагностичних кабінетів і понад двадцять лікувальних кабінетів. У нас успішно лікують сечокам’яну і жовчокам’яну хвороби, літогенні діатези, уретрити, цистити, везикуліти, хронічні гепатити, панкреатити, коліти, холецистити, гастрити, виразки, цукровий діабет і супутні захворювання.

У нашому лікувально-діагностичному центрі пропонують такі послуги: озокеритотерапія (аплікації озокериту), фізіотерапія, 10 видів мінеральних і лікувальних ванн (мінеральні, мінерально-перлинні, вихрові, сухі вуглекислі та ін.), 7 видів сухого масажу і підводний масаж, 5 видів душа, спелеотерапія, пресотерапія, сучасний апарат дозованого витягування хребта і вібраційного масажу м’язово-зв’язкового апарату, кишкові зрошення, інгаляторій, фітотерапія, стоматологія з протезуванням, гідроколонотерапія, мікрохвильова терапія, гастрофіброскопія, біорезонансна діагностика, бактеріологічна діагностика урологічних, венерологічних, андрологічних і гінекологічних захворювань, рентгенографія, рентгеноскопія, інші лікувальні та діагностичні процедури.

До послуг гостей готельно-курортного комплексу «Карпати» – власний бювет мінеральних вод.

Крім лікування пропонуємо якісний відпочинок. У нас є великий басейн, СПА-центр, універсальний спортивний зал, ресторан фуршетного обслуговування «Плай», лобі-бар, диско-бар, дитяча кімната, великий концертний зал, конференц-зал, бібліотека, косметичний салон «Нефертіті», власна кінно-спортивна база «Галоп».

Лікувально-діагностичний центр, спортивний комплекс, приміщення харчоблоку, спальний комплекс, актовий зал та танцювальний зал з’єднані між собою чудовими перехідними галереями.

– У вас лікуються переважно українці, чи приїжджають і іноземні гості?

– Близько половини гостей приїжджає з країн ближнього і далекого зарубіжжя, зокрема з Азербайджану, Казахстану, Киргизстану, Узбекистану, Грузії, Молдови, Білорусі, Польщі, Німеччини.

– Назва комплексу дуже вдало вибрана. Чи відповідає вона суті?

– Готельно-курортний комплекс «Карпати» знаходиться в оточенні хвойних лісів. Розміщення кімнат вікнами на південь і південний захід дозволяє спостерігати мальовничу панораму Карпатських гір, озера, лісу.

На території оздоровниці є ландшафтний парк «Підгір’я» з рідкісними видами рослин, кущів і дерев, з власним міні-зоопарком (рисі, амурський леопард, благородні олені, фазани та ін.).

Тут також розташовується унікальний музей народної творчості «Гражда» в стилі українців-горян (гуцулів).

Ландшафтний парк «Підгір`я» по праву вважають кращою місциною у Трускавці. Парк здобув Гран-прі на Міжнародній виставці ландшафтного дизайну «Квітуча Україна».

– Скільки всього гостей можуть одночасно розміститися у санаторії?

– Номерний фонд ГКК «Карпати» складається з 238 номерів, розрахованих на проживання 428 гостей. Широкий вибір відповідає стандарту «ціна – якість», є номери класу «стандарт», «люкс» і VIP-апартаменти.

– Які переваги готельно-курортного комплексу «Карпати»?

– Їх дуже багато, зупинюся хоча б на декількох.

Це екологічна зона, мальовнича панорама «Карпат», вид на озеро з номерів.

Харчування у нас фуршетного типу, продукти – власного с/г виробництва (тваринництво, птахівництво, риборозведення).

Маємо власний бювет мінеральних вод.

На високому рівні поставлена культурно-масова, розважальна робота, у нас проходять безкоштовні концерти для відпочивальників «Карпат», виступи Народних та Заслужених артистів України, дискотеки, фестивалі.

Прекрасна територія біля санаторію з міні-зоопарком (рисі, леопард, благородні олені та ін.).

Є багато інших переваг: дитяча кімната з вихователем (безкоштовно), басейн, сауна, тренажерний зал, сприятливі умови для проведення конференцій власна кінно-спортивна база, організація авіаційних екскурсій, оглядових польотів.

Клієнт почувається в нас у цілковитій безпеці.

А якщо узагальнити, то в «Карпатах» в одному місці надається якісний і доступний пакет послуг – проживання, харчування, лікування, розваги.

Так що приїжджайте, відпочивайте, лікуйтеся і везіть додому найкращі враження про Трускавець і готельно-курортний комплекс «Карпати». Ласкаво просимо!

Більш детальна інформація та бронювання номерів на www.san-karpaty.com або за тел. +38 03247 62 000.

Журнал «InterCity Magazine»

(Переглядів 223 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags: , , ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви