Леся Нич: «Андрій Кульчинський – людина, якій я вірю!»

20.10.2020 | Filed under: Публікації

Вона працює в медичній галузі міста з 1985 року. Спочатку на посаді завідувачки жіночою консультацією, згодом завідувачкою відділення вторинної медичної спеціалізованої допомоги Трускавецької міської лікарні. Медичну освіту здобувала в Івано-Франківському медичному університеті. Корінна трускавчанка у третьому поколінні, її коріння – родина Мацьків. Після закінчення інституту залишилася жити у місті разом з родиною, чоловіком та двома донечками.

Багато хто одразу зрозумів про кого йдеться, адже вона досить відома лікар-гінеколог, розумна, порядна, поміркована і водночас непересічна особистість – Леся Зенонівна Нич. Їй слово.

– Андрій Богданович – людина, якій я вірю. Знаю його з перших днів, відколи він прийшов працювати у нашу міську лікарню лікарем-невропатологом. Потім спостерігала за його роботою на посаді завідувача неврологічного відділення. І знаєте, люди найкраще пізнаються у щоденній праці, коли ти щодня довіряєш цьому колезі, усвідомлюєш, що він завжди може тебе зрозуміти, підтримати і не зрадити. Це дуже важливо.

Останні роки я спостерігаю за його діяльністю на посаді міського голови і скажу, що він абсолютно не змінився. Він був простим і зрозумілим до посади головного лікаря, і він залишається таким сьогодні на посаді міського голови Трускавця. З ним завжди можна поспілкуватися, і він завжди вислухає та спробує допомогти. Це та важлива риса, яка притаманна хорошому лікарю і яка робить його хорошим керівником. До нього в кабінет можна було прийти і сказати свою думку, не боячись несподіваного гніву, несприйняття чи зарозумілості, що притаманні деяким керівникам.

Є ще одна риса, яка мені дуже імпонує: він завжди вимагав від підлеглих особистого прогресу, удосконалення вмінь та знань. Мені дуже запам’яталася його фраза: «Працюйте над собою, розвивайтеся, а я зроблю все, щоб у вас були умови для роботи та вдосконалення». Мені імпонує такий стиль роботи, і я надіюся, що він не зміниться.

Щодо політичної ситуації у місті та моїх політичних вподобань, то мені здається, що ситуація, яка склалася у міському політикумі, є віддзеркаленням ситуації в державі. Вона складна. Я завжди декларувала своє ставлення до загальнодержавної політики, адже мені близький проєвропейський розвиток моєї країни і нашого міста зокрема. Хочу, щоб Трускавець був справжнім європейським містом, і я його таким бачу. Мої фаворити – це люди, які бачать саме такий шлях розвитку.

Звісно, політика – це завжди складна справа, в якій використовувалися заборонені прийоми. Мені ж більше імпонують інші методи політичної боротьби: коли кандидатів оцінюють по справах. Судити треба чесно, зважаючи на зроблене, умови, в яких працювала людина, звертати увагу на засадничі речі, коли з малих кроків починаються великі досягнення. Я б насправді дуже хотіла, щоб було менше бруду, щоб боротьба була чесна і виграв направду сильніший кандидат, достойний бути переможцем. Мені не зовсім до вподоби та ситуативна коаліція, коли опоненти об’єднуються у боротьбі проти чинної влади і часто таке об’єднання має на меті очорнення кандидата. Це не справедливо, адже вони в кращих, вигідніших умовах. У чинного мера є повсякденна робота, а в інших поки що тільки обіцянки.

Коли ти цікавишся життям міста, маєш можливість спостерігати за його змінами. Я бачу, що Андрій Кульчинський прагне щось зробити. Він щодня працює над розвитком, намагається притягнути до міста інвестиції, пропагувати курорт за кордоном. І хоча є різні «але», є також речі, які б мені хотілося змінити, однак я адекватно оцінюю можливості. Крім того я знаю, як Андрій Богданович ставиться до критики, він це робить як вихована та культурна людина. Мені імпонує те, що він не вдається до приниження опонентів, а просто добре робить свою щоденну роботу і йде далі. Він сучасний, молодий, інтелігентний. За такими майбутнє.

Газета «Трускавецький вісник»

(Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви