Незважаючи на те, що міським головою Трускавця на виборах 31 жовтня 2010 року було обрано висуванця «Фронту змін» Руслана Козира, є всі підстави вважати, що ці вибори виграв Лев Грицак.
По-перше, відрив між Русланом Козиром та Левом Грицаком виявився мінімальним – всього на 186 голосів, у процентному відношенні це взагалі мізер. Так, за попередніми даними, з майже 11 тисяч трускавчан, які взяли участь у голосуванні, за Козира проголосувало 2 тисячі 372 виборці, а за Лева Грицака – 2 тисячі 186. Це означає, що підтримка Лева Грицака трускавчанами дуже солідна і результати показали правильність його політики в попередні роки.
По-друге, і це найголовніше, Руслан Козир не допустить приватизації мінеральних вод Трускавця закритим акціонерним товариством «Трускавецькурорт». Справа, якій присвятив 8 років свого керівництва Трускавцем Лев Грицак, не вмре, не загине. Руслан Козир, хоч як би парадоксально це не звучало, відстоюватиме інтереси Трускавця так само ревно і дбайливо, як Лев Грицак, він теж стоятиме на сторожі основного нашого багатства.
Кандидат на посаду міського голови Трускавця, який програв ці вибори, директор однієї з філій ЗАТ «Трускавецькурорт» Євген Юник, хоче визнати ці вибори недійсними. Яким чином? Підкупом членів ТВК? Підкупом суду? Якими аргументами – незначними дрібницями, які на результат виборів жодним чином вплинути не могли?
Як би там не було, та Лев Грицак категорично відмовився брати участь в затягуванні оприлюднення результатів чи опротестуванні на виборах у Трускавці. «На посаду міського голови Трускавця прийшов нормальний молодий чоловік, який має своє бачення і зможе щось зробити для Трускавця. Головне – він не дозволить ЗАТу забрати наші мінеральні джерела. Сьогодні з мінімальних порушень намагаються зробити ці вибори недійсними. Я ж вважаю, що потрібно консолідувати трускавецьку громаду навколо переможця і дати можливість йому працювати. І чим швидше – тим менші втрати будуть для Трускавця», – прокоментував цю ситуацію Лев Грицак.
Володимир Ключак
ТОП коментованих за тиждень