Літературний конкурс

14.03.2012 | Filed under: Новини

Інформуємо, що сайтом «ДрогобичІнфо», який є інформаційним партнером «Трускавецького вісника», започатковано літературний конкурс поезії. Минулого року такий проект виявився досить успішним, тому і в 2012 році редакція «ДрогІнфо» вирішила знову оголосити подібний конкурс з метою пропаганди української мови. Літературний конкурс – це шанс заявити про себе молодим талантам.
Отже, якщо Ви – автор творів, вартих уваги, і ви їх ще ніде не публікували, якщо Ви пишаєтеся рідною українською мовою, і бажаєте довести всім, що вона – наймиліша, найбагатша і найкраща у світі, то пропонуємо вам взяти участь у Літературному конкурсі.
 Конкурс розділено на дві частини: поезія і проза. Його умови наступні.
 1. Учасники надсилають свої твори (не більше трьох) виключно українською мовою на електронну пошту: e-mail: 123dr@ukr.net , кращі з них будуть опубліковані.
 2. Будьте уважні! Кожен автор вказує своє прізвище, ім’я та по батькові (обов’язкова умова), а при бажанні додатково – свій літературний псевдонім; фактичну адресу проживання, вік і контактний номер телефону – для зв’язку з редакцією (на сайті не оголошується).
 3. Тематика поетичних творів: про рідну мову; про Україну, про кохання. Підтримуються жанри – лірика, епос, байка, комедії (гумор і сатира). Пісні просимо не надсилати. Тема прозових творів – довільна, розважального характеру (для відпочинку), за обсягом до трьох сторінок (короткий художній твір, оповідання). Твори надсилайте на електронну адресу (як текст чи документи у форматах .doc або .docx).
 4. Прохання не надсилати твори, за які учасники вже отримали призи за участь в подібних конкурсах. Не допускається плагіат, участь третьої сторони.
 5. Вік учасників – необмежений.
 6. Переможців конкурсу буде оголошено за результатами спільного рішення журі. У конкурсі поезії призові перші три місця: за перше місце – 300 грн., друге місце – 200 грн. і третє місце – 100 грн. Переможець-прозаїк отримає 100 грн. грошової премії. Крім цього, автори кращих творів отримають заохочувальні призи та грамоти. При сприянні меценатів розміри премій можуть бути збільшені.
 7. Претензії щодо результатів конкурсу чи за відмову у публікації не приймаються. Спілкування з редакцією стосовно питань Літературного конкурсу – через електронну пошту.
До співучасті запрошуємо інформаційних партнерів та інших представників мас-медіа. Запрошуємо також підтримати конкурс меценатів, підприємців і всіх небайдужих до долі української мови, патріотичного виховання молоді в Україні. Перерахувати кошти можна на рахунок сайту. Ваші імена (назви підприємств) за бажанням будуть оголошені на сайті, а це – підвищення вашого іміджу та популяризація бренду підприємства. Старт конкурсу відбувся 3 березня, фінал конкурсу – 16 липня 2012 року.

(Переглядів 319 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags: ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви