Маємо пам’ятати, щоб і про нас пам’ятали

02.11.2011 | Filed under: Новини

1 листопада в Галичині вшановуємо наших рідних померлих. Та окрім них варто пригадати собі і тих, чиї могили є в занедбаному стані. Протягом літа – осені цього року невеличка група ентузіастів на чолі із п. Галиною Заборовською відновлювали кілька занедбаних могил та надгробків на старому трускавецькому цвинтарі біля церкви Святої Покрови (вулиця Дрогобицька). І хоча роботи ще дуже багато, все ж було відреставровано ряд написів – кошти на це збирали теж небайдужі люди, кожен давав хто скільки міг – по 10, 20, 50, 100, 200 гривень. Були відновлені і могили таких людей – Владислав Дембовський (фундатор сиротинця у Трускавці), Тадей і Казимира Тарговські, монахиня Розалія Беронська, отець-єзуїт Йосиф Сас, священик Кароль Пельц, Владислав Мазур (дитина), Юлія Бек, Йосиф Чапля, Стась Мазур (дитина), Станіслав Зомбік (Зомбіки – давня трускавецька родина), Стефанія Когут, Кароліна Енґлєдер, Мар’ян Шнайдер, Віктор Товарницький, Йосифа Устияновська, Чеслав Баран, Людвік Моховський та інші. Вічная їм пам’ять.

Роботи по відновленні могил на старому цвинтарі будуть продовжені і наступного року, хто має бажання долучитися будь-яким способом (працею, фінансово, відомостями, матеріалами тощо), може сконтактуватися із організаторами через Володимира Ключака (тел. 097 38 36 112), адже наш “Трускавецький вісник” завжди готовий надати інформаційну підтримку кожному доброму ділу.

(Переглядів 29 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви