Маєш у скриньці листа – чекай виборів

28.08.2010 | Filed under: Некатегоризовано

У сьогоднішній час індивідуальні поштові скриньки зазвичай висять у під’їздах порожніми – світ користується Інтернетом – швидко й зручно. То ж, коли у скриньці з’являється якась кореспонденція, окрім квитанцій про оплату за комунальні послуги, – чекай якоїсь події або несподіванки.

Нещодавно трускавчан “просвітили” своїми самвидавами-листівками декілька місцевих депутатів, котрі однобоко виклали свою думку з приводу ситуації з міською господаркою, газом, теплом тощо. Іншу думку, уже під своїм кутом зору виклали якісь таємничі “трускавчани”, звинувативши уже самих депутатів у нехтуванні проблемами міста й роблячи їм закиди в усіх бідах. Поява таких міні-“ЗМІ” у скриньках трускавчан свідчить про одне: наближаються вибори, і позаяк автори “послань” не годні викласти якихось аргументів з приводу тієї чи іншої наведеної проблеми, подають їх найпростіше – запитаннями: “чому так?” і “чому не так?”

Кореспондента газети “Франкова криниця Підгір’я” зацікавили два із декількох пунктів цих передвиборчих писульок, за роз’ясненнями щодо них автор цих рядків звернувся до самого об’єкта “обстрілу” – влади, її представника, начальника управління житлово-комунального господарства і будівництва Василя Стечкевича.

– Отже, пане Василю, цитую те, що мене цікавить: “Хто відповість за те, що щойно відремонтована котельня, на яку було витрачено 3,5 мільйона гривень, знову потребує ремонту?”

– Скажу вам таке: котельня відремонтована не щойно, як вказують у своїх “посланнях” їх автори, вона працює впродовж трьох років і вже настав час, так би мовити, її підлагодити. Йдеться про невеликий поточний ремонт, а не про затратну реконструкцію, як це хочуть висвітлити у своїх “писаннях”, я так розумію, опозиціонери до влади. Потреба у ньому виникла внаслідок жорстких режимів роботи водонагрівачів, зараз йде напрацювання каскадного їх включення. Крім того, варто сказати, що якість теплопостачання залежать не лише від роботи котельні, але й від стану теплотраси, а вона за часом своєї експлуатації також потребує реконструкції. Насамперед, це магістраль на вулиці Бориславській…

– Ще одне запитання, що мене зацікавило у “посланні”, скажемо так, кандидатів на участь у виборах. Вони запитують: “Чому міський голова не виконав рішення міської ради і не здійснив реформування міського господарства?”

– Якого реформування хочуть автори запитання, я не можу знати, але у рамках обговорюваних реформ зараз багато що робиться, багато уже зроблено. Комплексне реформування, це реформування усіх підрозділів міського господарства з тим, щоб мешканцям Трускавця створити належні умови для їх побуту, розрахунків за надані послуги. Найперший шлях до здійснення реформ міського господарства – створення товариств багатоповерхових будинків. Їх створення не може бути справою одного дня чи навіть найближчого часу. На сьогоднішній час таких об’єднань у Трускавці є понад п’ятнадцять, мешканці до такого підходу ставляться цілком нормально. Однак не всі трускавчани є в цьому однодумцями, не усі будинки за параметрами матимуть від цього відразу вигоду. Для прикладу, будинок за адресою: вулиця Стуса, 1. На сьогоднішній час мешканці цього будинку не схильні переходити від звичної для них форми обслуговування – “жеківської”. Словом, реформування міського господарства не можна здійснити розпорядженням міського голови, це комплекс робіт та заходів, у яких залучені не лише комунальники, але й самі мешканці Трускавця.

Василь Кирилич, газета «Франкова криниця Підгір’я»

(Переглядів 22 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви