Майже два мільйони гривень перерахували до держбюджету львівські землевпорядники

08.08.2016 | Filed under: Акценти

З початку року землевпорядники Львівської області надали 136 тис. адмінпослуг. На безоплатній основі громадяни отримали 111,5 тис. послуг (82% від загальної кількості). Ще 24,8 тис. послуг (18%) надані на платній основі. Нарахована плата у сумі 1,939 млн гривень. Кошти спрямували до загального фонду державного бюджету.

 Найчастіше громадяни звертались за відомостями з Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Землевпорядна служба розглянула 21,3 тис. таких запитів, що становить 86% від загальної кількості платних адмінпослуг.

Серед безоплатних адмінпослуг найбільш поширені запити стосувались державної реєстрації земельної ділянки (38849), видачу витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку землі (18421). Також безоплатно надано понад 13 тис. довідок з державної статистичної звітності про наявність земель, їх форму власності та висновків про погодження документації із землеустрою.

Зростає кількість громадян які користуються електронним сервісом Держгеокадастру з надання витягів з Державного земельного кадастру. Он-лайн послугою вже скористалося 1 274 мешканців Львівщини.

Довідково. Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитись з адресами ЦНАПів на офіційному сайті  Держгеокадастру.

 Прес-служба Держгеокадастру

(Переглядів 15 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви