Марш УПА – Трускавчани долучились!

17.10.2011 | Filed under: Акценти, Новини

14 жовтня 2011р.

Київ – Понад 8 тисяч прихильників об’єднань «Свобода» та УНА-УНСО пройшли центром Києва, їх супроводжували близько тисячі правоохоронців. Так виглядав «Марш УПА» – щорічна урочиста хода, яку проводять українські праві сили до свята Покрови. Головні вимоги учасників ходи – відставка уряду та повернення звань героїв Степану Бандері та Роману Шухевичу. Тим часом Вищий адмінсуд України заборонив переглядати справу по Бандері й Шухевич.

Відео маршу: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=LUmjsj-YmzA

Як і раніше, учасники маршу збиралися в парку Шевченка біля пам’ятника Кобзарю. Однак цього разу, окрім прапорів таких організацій, як «Свобода» та УНА-УНСО, там було чимало символіки партії «Батьківщина». Представники БЮТ виступали і на віче, з якого почалася хода.

Що приємно, так це те, що у Трускавці знайшлись люди які долучились до проведення маршу. Хто власною участю, а хто допоміг тим, що приготував для Трускавецьких учасників маршу їстивні пайки (пироги, блінчики, фрукти, канапки), що дуже стало в пригоді в Києві бо у учасників маршу просто ніколи було б бігати по магазинам. Видно, що люди дуже вболівають за те, що діється в Україні і дуже багато хочуть корінних змін, а тому всіма силами підтримують патріотичні ініціативи, що спрямовані на об”єднання в боротьбі проти спільного ворога – клану ПР бандитів та злодіїв і їхнього проффесора на чолі.

Від імені ТМО ВО “Свобода”, щиро дякуємо людям які долучились до проведення Акції та особливо пані Заліській Катерині, за приготування смачних пайків для Трускавецьких учасників маршу УПА. Бажаємо всім міцного здоров’я, справжньої – незалежної України, Божої опіки і доброго оточення.

Трускавецька міська  організація ВО “Свобода”

(Переглядів 26 , 1 переглядів сьогодні)
Tags: ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви