9 Травня у Трускавці (святкування чи насміхання біля пам’ятника герою України Степанові Бандері) (відео)

09.05.2012 | Filed under: Публікації
9 травня 2012 року. Трускавець. В той час як весь світ поминає полеглих у 2-й світовій війні і Львівська обласна рада повісила траурні стрічки на Українські прапори – у Трускавці біля пам’ятника герою України Бандері влаштовано мавпячий атракціон та в кращих традиціях тоталітаризму відзначають “перемогу у вітчизняній війні” під музику “катюші” водночас запрошуючи бажаючих відвідати КАФЕ.
Прохожі люди дивуються такому контрасту – ГЕРОЙ УКРАЇНИ БАНДЕРА ТА ТОТАЛІТАРНІ СВЯТКУВАННЯ “КРЕМЛІВСЬКОГО РЕЖИМУ” В ОДНОМУ МІСЦІ. Мешканці міста задають питання: “- Це що, нашими руками паплюжать наші власні символи свободи та незалежності, насміхаються над нашими героями та плють у душі всіх Українців. Це що, іншого місця в місті не було для святкування? Та відпочивальники ходять і сміються з нас – “безхребетних”, яким у вічі с…ть, а ми кажемо що дощ падає…”
Ось посилання на відео: http://grabovsky.com.ua/home/139-9-travnja-u-truskavtsi-svjatkuvannja-chi-nasmihannja-bilja-pamjatnika-geroju-ukrayini-stepanovi-banderi-video
Взято з : www.grabovsky.com.ua
(Переглядів 88 , 1 переглядів сьогодні)
Tags: ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви