КП “Наше місто” чекають великі зміни, в тому числі – кадрові. Почали з скорочень

16.06.2010 | Filed under: Некатегоризовано

Як повідомив генеральний директор КП «Наше місто» Юрій Алієв, з метою стабілізації фінансової ситуації на підприємстві, яка з ряду причин є складною, було звільнено 141 чоловік на підприємстві і це ще не все, адже найближчим часом планують звільнення ще близько 20 осіб. Про це він повідомив на сесії ТМР 15 червня. А ряд працівників переведено на нижчі оклади чи відправлено у відпустку за власний рахунок. Внаслідок цих заходів підприємство в 2010 році зекономить 2 мільйони 700 тисяч гривень (так звана внутрішня економія).

Комунальне підприємство чекають великі зміни, в тому і кадрові, на це натякнув і Віктор Марченко, заступник міського голови. «Ми будемо міняти і людей, і підходи», – зазначив він. А депутат фракції «Відродження» Володимир Маринкевич взагалі пропонує збільшити штат юристів в комунальному підприємстві, щоб більш ефективно захищати інтереси організації, працюючи виключно в правовому режимі. Повідомляємо теж, що питання реорганізації КП «Наше місто» розглядатимуть на черговому виконкомі, який відбудеться в кінці червня (дату ще не визначено).

(Переглядів 17 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags: ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви