З 6 філій КП «Наше місто» залишиться 3

16.06.2010 | Filed under: Некатегоризовано

З шести філій комунального підприємства «Наше місто» три об’єднають в одну – це філії саночистки, благоустрою та АТП, повідомив на сесії ТМР 15 червня заступник міського голови Віктор Марченко. «Дивна інколи виходить ситуація, – зазначив Віктор Миколайович, – коли через неузгодженість двірники з філії саночистки прибирають, а за ними зразу ж косарі смітять, бо належать до філії з благоустрою. Робоча група, створена в лютому цього року розпорядженням міського голови, і яку я очолюю, до 20 червня  подасть міському голові пропозиції з питань реформування КП».

Нагадаємо, що з підпорядкування КП «Наше місто» виведено філію по рекламі, тепер рекламою займається відділ з питань екології, туризму та інспекція по благоустрою на чолі з Михайлом Слободяном. А минулого року пропонувалося окремим комунальним підприємством створити службу по ритуальних послугах, роботою якої теж не дуже задоволені. Щоправда тоді дальше розмов справа так і не пішла, депутати побоялися, щоб хтось на цьому не заробив і все залишилося, як і було до цього. В окремих депутатів є пропозиції окремим підприємством на зразок колишнього «Тепловика» утворити теплопостачальну організацію, щоб не всі гроші варилися в одному спільному котлі.

(Переглядів 16 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags: , ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви