Мер Трускавця заробляє набагато менше, ніж голови сусідніх міст

20.11.2019 | Filed under: Публікації

Періодично сайт «Джерела Трускавця» «тролить» міського голову Трускавця Андрія Кульчинського, що той буцімто багато заробляє. Ось і нещодавно, а саме 15 листопада, в статті «Трускавецький мер отримає надбавку до зарплати. Йому присвоїли новий ранг держслужбовця» неіснуюча журналістка «Ірина Романова» бідкається, що зарплата міського голови – «це доволі серйозні виплати».

Насправді ж зарплата мера Трускавця є однією з найнижчих в області, і навіть голови селищних ОТГ отримують більше. Так, згідно інфографіки сайту «Дивись», міський голова Дрогобича Тарас Кучма отримав за 2018 рік 444 940 гривень, міський голова Борислава Ігор Яворський – 356 597 гривень. Натомість Андрій Кульчинський отримав лише 327 570 гривень. Це трішки більше, ніж отримав мер Стебника Петро Старосольський – 307 923 грн.

Щоб зрозуміти наскільки мер Трускавця має меншу зарплату, ніж інші мери, досить вчитатися в наступні цифри: за 2018 рік Андрій Кульчинський отримав менше на 117 тисяч 370 грн, ніж Тарас Кучма, на 54 тисячі 012 гривень, ніж мер Стрия Роман Шрамов`ят, на 76 тисяч 657, ніж мер Червонограда Андрій Залівський.

Мер Яворова з 13-тисячним населенням Павло Бакунець отримав за 2018 рік 450 963 гривень, і навіть Володимир Москаль, мер Сколього, де населення трохи більше 6 тисяч, отримав аж 400 510 гривень. Набагато більше від Андрія Кульчинського отримують мери Пустомит, Самбора, Новояворівська, Нового Роздолу, Мостиськ, Кам`янки-Бузької, Золочева, Нового Калинова.

Але «Джерела Трускавця» це не хвилює, їм в око впав Андрій Кульчинський, бо йому буде маленька надбавка через присвоєння 5 рангу держслужбовця. Може, вони хотіли б, аби мер мав мінімальну зарплату, як в якійсь редакції? Тільки от «чорну» зарплату «в конверті» йому нема кому платити, бо Кульчинський працює для громади, а не на приватника.

За матеріалами https://dyvys.info/2019/05/07/skilky-zaroblyayut-mery-lvivshhyny-infografika/

(Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви