Мер Трускавця звинуватив волонтерів Дрогобиччини в тому, що вони “безвідповідально та безнаказанно побираються” та назвав волонтерську ініціативу “приватним бізнесом”

04.08.2015 | Filed under: Публікації

Таке відчуття, що Руслан Ярославович живе не те, що в паралельній реальності, а на іншій планеті. На понеділковій нараді 03.08.2015 року чимало часу він говорив про  волонтерський рух, зокрема про славних представників Дрогобиччини. Будучи абсолютно серйозним, стверджував, що волонтерська допомога на сьогоднішній день не потрібна. Адже, на думку п.Козира, держава повністю забезпечує ЗСУ! Усім необхідним! Не отримавши жодного зауваження з залу, Руслан Ярославович продовжив. Так  він з упевненістю заявив, що 70-80 відсотків придбаних волонтерами автомобілів не доїжджають до кінцевої точки призначення. Також мер розповів, що йому відомо і той факт, що, зібрані для АТО речі,  їдуть до місця призначення не повною мірою…і все через те, що волонтери не мають змоги доставити їх на вимогу. Ще за кілька хвилин голова міста заявив, що волонтерська діяльність – «ЦЕ ЧИСТО ПРИВАТНИЙ БІЗНЕС, ПРИВАТНИЙ ІНТЕРЕС НА ТЕМАТИЦІ АТО»! Навіть додав, цитата : « Це можна теж попитати у військовослужбовців, які…», правда так фразу і не завершив.

Вислови очільника міста звісно дивують…та ще більше дивує реакція присутніх в залі людей, вірніше її відсутність. Адже в кожного другого-третього є родич або знайомий, який приймає або брав участь в бойових діях на сході. Ба, навіть були присутні люди,які самі нещодавно повернулись з АТО. І вже точно всі присутні наштовхуються на прохання допомоги з різних батальйонів ЗСУ в соцмережах. Вся країна знає справжнє положення нашої армії і те, що в новинах чи не щодня повідомляють про загиблих. Але чомусь,коли чують таку маячню, слухають мовчки. Так виглядало, що Руслан Ярославович на цю свою персональну планету затягнув іще і присутніх на нараді. Та як сказав сам мер: «це на сумлінні кожному, панове»!

Тетяна Вінницька

                                           

ТРУСКАВЕЦЬКІ ВОЛОНТЕРИ

 

 

 

 

 

(Переглядів 2 338 , 1 переглядів сьогодні)
Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви