Мер Трускавця звинуватив волонтерів Дрогобиччини в тому, що вони “безвідповідально та безнаказанно побираються” та назвав волонтерську ініціативу “приватним бізнесом”

04.08.2015 | Filed under: Публікації

Таке відчуття, що Руслан Ярославович живе не те, що в паралельній реальності, а на іншій планеті. На понеділковій нараді 03.08.2015 року чимало часу він говорив про  волонтерський рух, зокрема про славних представників Дрогобиччини. Будучи абсолютно серйозним, стверджував, що волонтерська допомога на сьогоднішній день не потрібна. Адже, на думку п.Козира, держава повністю забезпечує ЗСУ! Усім необхідним! Не отримавши жодного зауваження з залу, Руслан Ярославович продовжив. Так  він з упевненістю заявив, що 70-80 відсотків придбаних волонтерами автомобілів не доїжджають до кінцевої точки призначення. Також мер розповів, що йому відомо і той факт, що, зібрані для АТО речі,  їдуть до місця призначення не повною мірою…і все через те, що волонтери не мають змоги доставити їх на вимогу. Ще за кілька хвилин голова міста заявив, що волонтерська діяльність – «ЦЕ ЧИСТО ПРИВАТНИЙ БІЗНЕС, ПРИВАТНИЙ ІНТЕРЕС НА ТЕМАТИЦІ АТО»! Навіть додав, цитата : « Це можна теж попитати у військовослужбовців, які…», правда так фразу і не завершив.

Вислови очільника міста звісно дивують…та ще більше дивує реакція присутніх в залі людей, вірніше її відсутність. Адже в кожного другого-третього є родич або знайомий, який приймає або брав участь в бойових діях на сході. Ба, навіть були присутні люди,які самі нещодавно повернулись з АТО. І вже точно всі присутні наштовхуються на прохання допомоги з різних батальйонів ЗСУ в соцмережах. Вся країна знає справжнє положення нашої армії і те, що в новинах чи не щодня повідомляють про загиблих. Але чомусь,коли чують таку маячню, слухають мовчки. Так виглядало, що Руслан Ярославович на цю свою персональну планету затягнув іще і присутніх на нараді. Та як сказав сам мер: «це на сумлінні кожному, панове»!

Тетяна Вінницька

                                           

ТРУСКАВЕЦЬКІ ВОЛОНТЕРИ

 

 

 

 

 

(Переглядів 2 338 , 1 переглядів сьогодні)
Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Потрібен викладач англійської мови!
  26.08.2022 | 15:45

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової: потрібний викладач англійської мови! Вимоги: – Вища освіта за спеціальністю, – Досвід роботи від 1 року, досвід підготовки до ЗНО та міжнародних екзаменів, – Високий рівень володіння англійською (С1-С2), – Бажання працювати та розвиватись, – Творчий підхід до роботи, – Порядність, пунктуальність, відповідальність, – Сумлінне ставлення до роботи, Що ми […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви