Мешканці Стебницької, 70 надіються на підтримку міського голови

21.11.2015 | Filed under: Новини

Сьогодні, 21 листопада, в приміщенні залу засідань Трускавецької міської ради відбулася зустріч міського голови Трускавця Андрія Кульчинського з мешканцями будинку № 70 на вул. Стебницькій. Причина, по якій у вихідний день відбувалася ця зустріч – неврегульоване питання забудови переходу, конфлікт забудівника з мешканцями.

Як повідомив Андрій Кульчинський, він мав розмову з забудівником Вальчуком, зятем п. Бедевельського, і попередив його, що потрібно домовлятися з людьми, заручитися підтримкою більше половини жителів будинку.

Але забудівник веде себе по-хамськи, кажуть мешканці, не зважає на думку людей. Присутні на зустрічі мешканці поінформували, що одному з жителів будинку були нанесені тілесні ушкодження, через суд мешканців лякають штрафами в розмірі 48 тисяч гривень, а будівництво ведеться швидкими темпами. Тому вони просять міського голову вплинути на директора КП «Трускавецьжитло» Богдана Стасишина, щоб роботи були призупинені.

Адвокат Анатолій Мацей, який представляє в цій справі мешканців будинку, розповів, що оскаржено ухвали Трускавецького міського суду (які прийняв суддя Марчук за клопотанням адвоката Вальчука п. Василя Качмара), надіслано звернення до голови профільного антикорупційного комітету ВРУ нардепа Єгора Соболєва, а також до народних депутатів Добродомова, Матківського, Парасюка. Адвокат Мацей переконаний, що вся справа із забудовою переходу побудована на корупційних схемах і розкривати їх потрібно в законному руслі, без домовлянь із порушниками закону.

(Переглядів 476 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви