Міліція Дрогобича відмежувалися від проблем громади, тому її хочуть, але не можуть перетворити на муніципальну

13.04.2010 | Filed under: Некатегоризовано

8 квітня на сесії Дрогобицької міської ради депутат, підполковник міліції у відставці Володимир Сабат заявив, що міська міліція самоусунулася від роботи із забезпечення дотримання законодавства про чистоту і порядок в населених пунктах. Зокрема, йшлося, про боротьбу з тими, хто засмічує місто. Зі слів депутата Леона Мищатіна, дехто, відчуваючи безкарність, з вікон помешкань викидає сміття на хідники і дороги, інші будь-де влаштовують смітники. Не бореться міліція і з несанкціонованою торгівлею на вулицях міста. Внаслідок цього на вул. Малий Ринок зруйновано тротуари, завдано місту шкоди на 120 тис грн. Зі слів Дрогобицького міського голови Миколи Гука, він звернувся до міліції із листом, в якому вимагає притягнути винних до відповідальності, проте дій нема.

Міський голова Микола Гук надіслав листи до керівництва ГУ УМВС України у Львівській області і МВС України, в яких розповів, що дрогобицька міліція не хоче взаємодіяти з владою у наведенні в місті порядку, але і звідти ні реакції, ні відповідей. Чи не свідчить це про те, що міліція намагається відмежуватися від проблем громади. На думку Володимира Сабата, назріло питання створення муніципальної міліції. Але для цього немає належного законодавчого забезпечення.

www.zik.com.ua

(Переглядів 24 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви