Міський голова скерував листа до Антимонопольного комітету України

19.02.2020 | Filed under: Новини

До Антимонопольного комітету України та його Львівського територіального відділення було скеровано листа за №18/12-314/01 від 17.02.2020 р. за підписом міського голови Трускавця Андрія Кульчинського. У листі зокрема міститься прохання надати інформацію чи було погодження АМКУ для ТОВ «Трускавецькі лікувальні води» на зміну тарифу на реалізацію мінеральних вод.

Окрім самого тексту звернення до АМКУ надіслано копію рішення Трускавецької міської ради №1653 від 13.02.2020 р.

Нагадаємо, що тема нового тарифу на мінеральні води стала предметом гарячих дискусій на сесії міської ради 13 лютого. Міський голова підтримав пропозицію депутатів звернутися до АМКУ з метою отримання додаткових роз`яснень з цього приводу. Також Андрій Кульчинський підтримав ініціативу керівників санаторно-оздоровчих закладів міста обговорити питання подальшої співпраці з ТОВ «Трускавецькі лікувальні води» та не допускати його переведення у політичну площину.

Отже, після отримання відповіді від АМКУ та після зустрічі міського голови з власниками ТОВ «ТЛВ» відбудеться тристороння зустріч (влада міста, ТОВ «ТЛВ», керівники санаторно-оздоровчих закладів) з метою напрацювання стратегії подальшої співпраці задля розвитку курорту Трускавець.

(Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви