Міжнародний День кухаря у Дрогобичі

27.10.2017 | Filed under: Публікації

У вищому професійному училищі №19 м. Дрогобич, яке є партнером ГО «Європейська інтеграція України», відбулось відзначення міжнародного дня кухаря. З цього приводу вчителі і учні підготовили і провели кулінарний ярмарок, на якому були представлені традиційні українські страви: холодні закуски, салати, перші страви та широкий асортимент гарячих закусок. Все це було приготовлено учнями навчального закладу. В дегустації страв разом з директором училища Володимиром Маринкевичем взяв участь і голова правління ГО «Європейська інтеграція України» Іван Цегенько, який тривалий час працював в готельно-ресторанній індустрії. Він відмітив високий кваліфікаційний рівень учнів, їхнє старання, працелюбство, а також чудову якість приготовлених страв.

Вище професійне училище №19, котре знаходиться в Дрогобичі, славиться чудовою навчально-виробничою базою, якісною і кваліфікованою підготовкою спеціалістів та заслужено користується популярністю. Також цей навчальний заклад є єдиним з професійно-технічних закладів Львівщини, який виконав державне замовлення зі вступу, а його директор Маринкевич Володимир Мар’янович на недавній сесії обласної ради був представлений до нагородження Премією Верховної Ради України за сумлінну працю в системі професійної освіти, високий професіоналізм та особистий внесок у підготовку кваліфікованих робітничих кадрів області.

Степан Гнатків

(Переглядів 126 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви