Михайло Цимбалюк: «Відповідальність нової влади прийде швидше, аніж очікують»

15.08.2019 | Filed under: Акценти

Роботу Верховної Ради України потрібно реформувати, але наразі не таким сценарієм, який пропонує новообрана більшість.

Про це в ефірі одного з всеукраїнських телеканалів розповів голова Львівської обласної партійної організації ВО «Батьківщина» Михайло Цимбалюк.

Політик нагадав, що вперше в новітній українській історії одна політична сила має абсолютну більшість.

«Це ризик для суспільства і для владної більшості, якщо вони одноосібно сформують владу, забравши собі усі комітети. А відповідальність наступить швидше, аніж хтось очікує. Бо експериментувати на українській нації часу вже немає. Керівництво держави, написання законів та їхнє виконання – це справа професіоналів, а не дилетантів. Тому зараз маємо багато небезпек, які необхідно мінімізувати», – підсумував Михайло Цимбалюк.

(Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви