Михайло Цимбалюк: «Відповідальність нової влади прийде швидше, аніж очікують»

15.08.2019 | Filed under: Акценти

Роботу Верховної Ради України потрібно реформувати, але наразі не таким сценарієм, який пропонує новообрана більшість.

Про це в ефірі одного з всеукраїнських телеканалів розповів голова Львівської обласної партійної організації ВО «Батьківщина» Михайло Цимбалюк.

Політик нагадав, що вперше в новітній українській історії одна політична сила має абсолютну більшість.

«Це ризик для суспільства і для владної більшості, якщо вони одноосібно сформують владу, забравши собі усі комітети. А відповідальність наступить швидше, аніж хтось очікує. Бо експериментувати на українській нації часу вже немає. Керівництво держави, написання законів та їхнє виконання – це справа професіоналів, а не дилетантів. Тому зараз маємо багато небезпек, які необхідно мінімізувати», – підсумував Михайло Цимбалюк.

(Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви