Микола Томенко: На Дрогобиччині маємо єдиного кандидата від опозиції Романа Ілика

28.08.2012 | Filed under: Вибори 2012

“Єдиним кандидатом від Об’єднаної опозиції “Батьківщина” та партії “Свобода” на Дрогобиччині є Роман Ілик. Це той кандидат, який гідно представлятиме партію “Батьківщина” та Дрогобицький округ у майбутньому парламенті”, – про це на зустрічі із дрогобиччанами 28 серпня заявив віце-спікер Верховної Ради України, заступник голови партії “Батьківщина” Микола Томенко.

За словами Миколи Томенка, із лідером Львівської “Батьківщини” Романом Іликом він знайомий із 2006 року. “До керівництва обласною організацією Роман Ілик прийшов у тяжкий час, коли президентом став Янукович, партію не було допущено до місцевих виборів. За нього не буде соромно у майбутньому парламенті”, – зазначив Микола Томенко.

Микола Томенко нагадав, що спільно із партією “Свобода” Об’єднана опозиція виставляє на кожен округ в Україні єдиного погодженого кандидата. “У Дрогобицькому окрузі є проблема, про яку ми будемо говорити з керівництвом “Свободи”, бо йде обласний депутат від фракції, а погодженим кандидатом є Роман Ілик. Переконаний, ми знімемо це питання, оскільки тісно співпрацюємо із “Свободою”, – сказав Микола Томенко.

Заступник голови “Батьківщини” також висловив думку щодо іншого кандидата-самовисуванця, який приїхав з Києва і кілька місяців активно працює в окрузі, в тому числі, надаючи всіляку фінансову допомогу: “Ми займаємо чітку позицію і говоримо нашим громадянам, що більше шануємо опонентів, а не самовисуванців. Бо від опонента знаємо що чекати, як він буде голосувати. Якщо буде знищувати українську мову, то краще знати це відразу. А якщо він каже, що роздаватиме золото у Дрогобичі, а приїхав з Адміністрації Президента, а перед цим заборонив телеканалу TVI отримувати ліцензію, то ми повинні говорити правду про цього чоловіка”, – заявив Микола Томенко.

За словами Миколи Томенка, “ті люди, які приїхали з Києва і розповідають як вони люблять Україну, а самовисунулись кілька місяців тому – це небезпечні типи. Має бути чітка партійна відповідальність, бо в парламенті немає вільних агентів. В парламенті мають бути представники серйозних політичних команд. Сьогодні є команда влади, і є команда Об’єднаної опозиції і між ними треба обирати”.

(Переглядів 340 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags: ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви