Роман Ілик взяв участь у святкуванні Дня прапора у Трускавці

24.08.2012 | Filed under: Новини

День державного прапора України кандидат у народні депутати від Об’єднаної опозиції “Батьківщина” та ВО “Свобода” у 121 виборчому окрузі Роман Ілик провів з трускавецькою громадою. Святкова хода розпочалася з покладання квітів до пам’ятника Степанові Бандері і завершилась святковим концертом та підняттям Державного прапора талановитою молоддю Трускавця.

На думку Романа Ілика, цей день для України актуальний, як ніколи раніше. «Те, що сьогодні відбувається в державі, загрожує всьому українському. Ухвалення закону про мови, переписування історії, невизнання наших національних героїв – все це вказує на те, що сьогодні Україна стоїть перед вибором: або Україна буде для українців, або вона стане авторитарною колонією”, – сказав Роман Ілик.

За словами Романа Ілика, надзвичайно важливо сьогодні кожному українцю вірити у власні сили, у те, що майбутнє можна і потрібно змінити. “Мені було дуже приємно розділити це свято з громадою Трускавця, – зазначив Роман Ілик. – Цей день жителі міста відзначали з піднесеним настроєм та оптимізмом. І поки є такі люди, в нашій державі все буде добре».

 

Прес-центр Львівського регіонального виборчого штабу Об’єднаної опозиції “Батьківщина”

(Переглядів 225 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags: ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви